PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Gotowanie Na Tablecie? Zobacz Kuchenny Sprzęt Przyszłości!

Gotowanie Na Tablecie? Zobacz Kuchenny Sprzęt Przyszłości!

Innowacje oraz nowe technologie często wkraczają również w branżę sprzętu AGD. Chce je wprowadzać firma Whirlpool, która opracowała multimedialną kuchenkę indukcyjną, która jednocześnie jest sporym tabletem. Brzmi dziwnie? Zobaczcie sami, jak w praktyce działa to ciekawe urządzenie.

Wizje kuchni przyszłości są różne. Swoją wizję ma firma Whirlpool, którą dąży do wprowadzania sporych innowacji w branżę sprzętu AGD. Wszystko za sprawą kuchni indukcyjnej, która oferuje dużo więcej funkcji niż samo gotowanie.

Kto Bogatemu Zabroni, Czyli Kwatera Główna Apple Za 5 Mld Dolarów!

Innowacyjna kuchenka to również multimedialne centrum. Gotowanie, przeglądanie profili społecznościowych, telewizja czy kontakt z ludźmi - za to wszystko odpowiada jedna kuchenka indykcyjna, która pełni też rolę ogromnego tabletu. Zobaczcie sami jak to wygląda i działa:

Dotykowy ekran w kuchence może okazać się prawdziwą rewolucją. Pozwala na swobodne korzystanie z wielu serwisów internetowych czy multimediów. Nie musimy się też martwić o oparzenie się - kuchenka indukcyjna nagrzewa nie powierzchnię, a obiekt. Plusem jest także to, że podgrzewane garnki możemy swobodnie ułożyć w dowolnym miejscu na płycie.

whirlpool

Dużo wskazuje na to, że Whirlpool idzie w dobrym kierunku i inni producenci również skuszą się na łączenie dotykowych powierzchni z gotowaniem i innymi kuchennymi czynnościami.

Jakie kuchenki do zabudowy są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu kuchenek do zabudowy z 9/2015. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które kuchenki do zabudowy warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Amica 58GG4.23OFP(W) Amica 58GG4.23OFP(W)Best of the best!
2Amica 514GcE3.43ZpTsKDAQ(XxL) Amica 514GcE3.43ZpTsKDAQ(XxL) Sprawdź sam
3Amica 614GcE3.43ZpTsKDpAQ(XL) Amica 614GcE3.43ZpTsKDpAQ(XL) Ten ma niezłą cenę!
4Amica 514GCE3.33ZPTSAQ(XXL) Amica 514GCE3.33ZPTSAQ(XXL) Polecany model
5Beko CSE 52320 DX Beko CSE 52320 DX Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOPowe Kuchenki Gazowe i Elektryczne - Zobacz Zanim Kupisz!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Gotowanie Na Tablecie? Zobacz Kuchenny Sprzęt Przyszłości!
Autor: Łukasz