PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Genius EasyPen M610X - Tani Tablet Dla Grafików

Genius EasyPen M610X - Tani Tablet Dla Grafików

Genius EasyPen M610X to budżetowy, ale całkiem funkcjonalny tablet graficzny firmy Genius, który może także wspomóc obróbkę zdjęć czy tworzenie komiksów. Spodoba się zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom. Przeczytajcie naszego newsa, by dowiedzieć się o nim więcej.

Genius EasyPen M610X to niedrogi tablet graficzny o szerokim zastosowaniu. Wyróżnia się bardzo stylową i smukłą konstrukcją. Jego obszar roboczy ma przekątną wynoszącą 12 cali i zapewnia komfortową pracę.

Mamy tu także wysokąrozdzielczość na poziomie 4000 linii/cal oraz 1024 poziomy czułości na nacisk. Precyzja jest więc kolejnym atutem omawianego urządzenia. W zestawie znajduje się bezprzewodowe pióro z dwoma dodatkowymi końcówkami, które zasilane jest jedną baterią AAA.

Genius EasyPen M610X

Warto także wspomnieć o tym, że Genius EasyPen M610X daje swoim posiadaczom 4 klawisze szybkiego dostępu (cofnij, gumka, przybliż, oddal) i 16 programowalnych klawiszy skrótu.

Łatwa i intuicyjna edycja swoich prac będzie możliwa dzięki oprogramowaniu Photo & Graphic Desiger SE oraz Photo Manager 9.0, które również dołączane są do tabletu.

Tablet EasyPen M610X objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 290 zł brutto.

Jakie tablety graficzne są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu tabletów graficznych z 10/2016. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które tablety graficzne warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Wacom Intuos Draw S Wacom Intuos Draw SBest of the best!
2Wacom Bamboo One Wacom Bamboo One Sprawdź sam
3Wacom Intuos Pro M Wacom Intuos Pro M Ten ma niezłą cenę!
4Wacom Intuos Pen Wacom Intuos Pen Polecany model
5Wacom Cintiq 13 HD Wacom Cintiq 13 HD Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Tablety Graficzne – TOP 10 Najlepszych Tabletów Dla Amatorów

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Genius EasyPen M610X - Tani Tablet Dla Grafików
Autor: Łukasz