PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Co Decyduje O Wyborze Sprzętu AGD?

  • Dodano: 3 lata, 7 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Co Decyduje O Wyborze Sprzętu AGD?

Innowacja w technologii zauważalnie się rozwija. Na rynku są dostępne urządzenia, które np. obsługiwane są przez smartphony . My, klienci jesteśmy coraz bardziej otwarci na technologiczne rewolucje, ale czy to jest czynnik decydujący o zakupie sprzętu AGD? Samsung przeprowadził ankietę, z której wynika, iż nie tylko innowacja ma wpływ na nasze wybory, ale również dostęp do ekskluzywnej opieki serwisowej i wieloletnia gwarancja.

Ankieta została przeprowadzona na konsumentach w Polsce. Jasno z niej wynika, że przy zakupie pralki i lodówki elementem decydującym będzie długookresowa gwarancja oraz możliwość korzystania z ekskluzywnego serwisu (odpowiedziało tak 95% klientów zainteresowanych pralką oraz 85% zainteresowanych lodówką). Wyniki świadczą o tym, że Polacy chcą urządzeń sprawdzonych, które pochodzą od renomowanym marek, a trwałość i bezawaryjność jest pewna i potwierdzona wieloletnią gwarancją oraz wysokiej jakości serwisem.

Chcesz Kupić Sprzęt RTV lub AGD? Zobacz Aktualne TOPowe Promocje i Skorzystaj!

Pralka_Samsung

Warto zwrócić uwagę na firmę Samsung, która gwarantuje nam, że przy zakupie urządzenia klasy premium klienci otrzymują dostęp do usługi Samsung Premium Serwis. Usługa ma zapewnić m. in. wydłużoną, bo aż 5-letnią gwarancję, w której jest pakiet z bezpłatnym przeglądem urządzeń tuż przed końcem okresu gwarancyjnego, stałą opiekę osobistego konsultanta oraz priorytetowy tryb usuwania usterek.

Sprzęty_AGD

Innym ważnym aspektem, który pokazuje ankieta jest design. 87% ankietowanych jest pełni uznania dla stylowego designu chłodziarki Samsung Food Showcase, a 80% klientów szukających pralki zwróciło uwagę na estetykę urządzenia Crystal Blue. Wyniki udowadniają nam, że design jest ważnym elementem dla konsumentów, którzy szukają urządzeń klasy premium.

Lodówka_Samsung

Lista popularnego obecnie sprzętu AGD:

1) piekarnik elektryczny Bosch HBA43T350

2) kuchnia gazowo-elektryczna Amica 56GcE3.43ZpTaKDAQ(Srx)

3) zmywarka Bosch SPS53E08EU

4) pralka Samsung WF60F4E0N0W

5) lodówka Samsung RB31FERNCS

blog comments powered by Disqus
Co Decyduje O Wyborze Sprzętu AGD?
Autor: Ewa Narożna