PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Ciężki Powrót Na Studia? Oto Gadżety, Które To Ułatwią!

  • Dodano: 3 lata, 8 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Ciężki Powrót Na Studia? Oto Gadżety, Które To Ułatwią!

Powrót na studia po udanych wakacjach jest dla wszystkich studentów zmorą. Na całe szczęście istnieją genialne gadżety, które pomogą nam w przyswajaniu wiedzy oraz ułatwią powrót na uczelnię. Każdy student powinien się z nimi zapoznać!

Fajną alternatywą dla zeszytów i książek są tablety oraz czytniki e-booków. Na pierwszym urządzeniu bez problemu możemy zrobić notatki, wysyłać maile czy przeglądać zawartości wirtualnych bibliotek. Tablety świetnie sprawdzają się również w przygotowaniu i  przeprowadzaniu prezentacji multimedialnej. E-booki są lekkie, poręczne, pozwalają na zaznaczanie interesujących fragmentów i robienie notatek bez niszczenia papieru.

Tablet

Ranking budżetowych smartfonów - czołowe modele do 800 zł.

Kolejnym przydatnym gadżetem jest dyktafon, który skutecznie potrafi zastąpić długopis i zeszyt. Dzięki dyktafonowi nie trzeba skupiać się na notowaniu. Wykład można nagrać, a po powrocie do domu na spokojnie wyłapać to co dla nas najważniejsze i zrobić notatki.

Dyktafon

Inteligentny długopis jest stosunkowo nowym urządzeniem na rynku, ale z pewnością zagości na nim długo. Stanie się tak choćby dla tego, że smartpeny umożliwiają odręczne robienie notatek, które szybko zamieniane są na wersję elektroniczną. Można nim nagrywać dźwięk, podpiąć słuchawki, a nawet pobrać aplikacje. Niektóre modele mają głośnik czy wyświetlacz LCD. Urządzenie współpracuje z tabletami i smartfonami i dzięki temu możemy szybko edytować notatki i przesłać je na inne urządzenia.

Urządzenia

Każdy student ma telefon komórkowy. Jeszcze lepiej jak jest on smartfonem z dobrym aparatem, którego za pomocą odpowiedniego oprogramowania można zamienić w skaner. Dzięki dedykowanym aplikacją można nie tylko zeskanować notatki, ale też przeszukać dokumenty pod kątem wybranych słów i łatwo zarządzać zbiorami danych. Posiadacze telefonów z systemem Android, jak i tych z iOS bez problemu znajdą taką aplikację.

Studenci_Koniec

5 popularnych sprzętów, które przydadzą się nam na uczelni:

1) Tablet Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE SM-T705

2) Smartphone Sony Xperia Z3 Dual

3) Dyktafon Sony ICD-UX533

4) Czytnik E-booków Onyx BOOX M96 Uniwerse

5) Notebook Lenovo Essential G50-30 N2830

blog comments powered by Disqus
Ciężki Powrót Na Studia? Oto Gadżety, Które To Ułatwią!
Autor: Ewa Narożna