PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Superjasne Projektory Panasonic Z Laserowym Źródłem Światła

Superjasne Projektory Panasonic Z Laserowym Źródłem Światła

Samsung uzupełnia serię Solid Shine o nowe projektory - pierwsze na świecie aż tak jasne! Mogą pracować przez 20 000 godzin bez konieczności konserwacji i wymiany lamp. Sprawdzą się idealnie w branżach wystawienniczych czy też w muzeach.

Seria Solid Shine będzie uzupełniona dokładnie o dwa modele projektorów: PT-RZ670 i PT-RW630. Oba rodzaje gwarantują niemal 20 000 godzin pracy bez konserwacji lub wymiany lampy, wyświetlają obraz o jasności 6500 lumenów, a źródłem światła jest w nich połączenie diod LED z laserem. To wszystko sprawia, że koszt utrzymania projektora znacznie się zmniejsza.

Projektory Panasonic

» Aorus Thunder M7 - grzmot na rynku myszek dla graczy!

Oba modele projektorów pozwalają na użycie kilku funkcji, m.in. projekcji obrazów w trybach portretowych oraz panoramicznych, pionową i poziomą instalację w zakresie 360 stopni umożliwiającą elastyczne rzutowanie. Sposób ich instalacji nie wpływa na skrócenie żywotności źródła światła, co ma miejsce w projektorach wykorzystujących zwykłe lampy.

Projektory Panasonic

Model PT-RZ670 jest idealny dla muzeów, wystaw oraz salonów, oferując funkcję korekcji geometrycznej, tzn wyświetla prezentacje na zakrzywionych bądź nieregularnych powierzchniach.

Projektory Panasonic

Projektory działają z technologią Digital Link, dzięki czemu dają możliwość przesyłania sygnału cyfrowego na odległość do 100 metrów przy wykorzystaniu jednego kabla LAN.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Superjasne Projektory Panasonic Z Laserowym Źródłem Światła