PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Zamień Swój Telewizor W Centrum Rozrywki

Zamień Swój Telewizor W Centrum Rozrywki

Homebox 3.1 przekształci twój telewizor w prawdziwe multimedialne centrum rozrywki. Daje ci nie tylko szybki dostęp do internetu, ale też nieograniczone możliwości korzystania z biblioteki multimediów.

Homebox 3.1 daje możliwość korzystania z aplikacji XBMC, która pozwoli na odtworzenie ulubionych multimediów prosto z dysku lub internetu. Funkcja Wi-Fi display pozwala wyświetlać bezpośrednio z tabletu bądź smartfona na telewizorze, a dodatkowo oszczędzi nam przy tym plątaniny kabli. Aplikacja RKRemote przekształci tablet i smartfon w klawiaturę, pada albo pilota.

Homebox

» Laptop ASUS X551 + Drukarka CANON za 1099zł. Zobacz Promocję ►

Dodatkowo Wi-Fi display sprawdzi się idealnie w biurze czy podczas wykładów - wystarczy połączyć się z wifi i wyświetlać na dużym ekranie prezentacje prosto z tabletu czy smartfona.

Homebox

Dla zapewnienia maksymalnej wygody, z Homeboxem otrzymamy klawiaturę Qwerty z touchpadem, pilota z funkcją myszy, myszkę bluetooth, oraz przewód HDMI i AV.

Homebox

» Sam dotyk to już za mało - o obsłudze gestami.

Homebox 3.1 ma własny system Android 4.4, czterordzeniowy procesor Quadcore 4 x 1.6 GHz, dzięki czemu urządzenie jest niesamowicie szybkie. Wbudowana pamięć 8 GB daje możliwość zainstalowania setek aplikacji, a gdy jednak zabraknie nam miejsca możemy użyć karty microSD o pojemności do 32 GB.

Złącza USB oraz OTG pozwalają na podłączenie na przykład zewnętrznego dysku, klawiatury czy przenośnej pamięci.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Zamień Swój Telewizor W Centrum Rozrywki