PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Mad Catz Pro Racing Force Feedback - Super Kierownica Do Xboxa One

  • Dodano: 3 lata, 4 miesiące temu
  • Wyświetleń: 2397
  • Ocena: (0) (0)
Mad Catz Pro Racing Force Feedback - Super Kierownica Do Xboxa One

Jeżeli posiadacie konsolę nowej generacji Xbox One i uwielbiacie ścigać się w grach wyścigowych, to pomyślcie o zakupie odpowiedniej do tego kierownicy. Na rynek wchodzi właśnie zaawansowany model Mad Catz Pro Racing Force Feedback, który zachwyca swoimi możliwościami i jakością wykonania.

Mad Catz Pro Racing Force Feedback może stać się jedną z najlepszych kierownic, których można używać w parze z konsolą Xbox One. Produkt zapewnia przede wszystkim bardzo wysoki realizm podczas rozgrywki. Montaż zestawu jest banalnie prosty i zajmuje bardzo mało czasu.

Mad Catz Pro Racing Force Feedback

Mamy tu do wyboru kilka trybów, które sprowadzają się do obrotu kierownicy. Fani symulatorów mogą skorzystać z maksymalnego skrętu wynoszącego aż 900 stopni. Jeżeli interesuje nas szybszy skręt kierownicą, to możemy skorzystać np. z 270 stopni.

Laptop ASUS X551 + Drukarka CANON za 1099zł. Zobacz Promocję ►

Kolejnym plusem jest przekładnia śrubowa, która zapewnia mocny, precyzyjny i cichy mechanizm zmiany biegów. Realizm podnosi także technologia Force Feedback. Dzięki temu rozwiązaniu, na pewno poczujemy się jak na prawdziwym torze.

Mad Catz Pro Racing Force Feedback 2

Warto zaznaczyć, że cały zestaw możemy łatwo dostosować do własnego stylu jazdy. Pedały posiadają regulację (naprężenia sprężyny) zawieszenia „coilover”. Kierownica oferuje natomiast regulację kąta nachylenia.

Logitech Driving Force GT - świetna kierownica dla PC i PS3

Wszystkie elementy zestawu zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Skutkuje to niesamowitą ergonomią, precyzją jazdy, komfortem użytkowania oraz wytrzymałością.

Mad Catz Pro Racing Force Feedback 3

Na końcu należy wspomnieć, że omawiana kierownica została specjalnie zaprojektowana pod popularną grę Forza Motorsport 5. Takie połączenie da niesamowity realizm podczas rozgrywki. Oczywiście inne gry też będą kompatybilne i dadzą nam mnóstwo zabawy i satysfakcji podczas wirtualnego ścigania się.

Produkt będzie dostępny w sprzedaży w grudniu b.r. w cenie 1499 zł.

blog comments powered by Disqus
Mad Catz Pro Racing Force Feedback - Super Kierownica Do Xboxa One
Autor: Łukasz