PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Beta GTA V Próbą Wyłudzenia

Beta GTA V Próbą Wyłudzenia

Bez wątpienia gra GTA V to prawdziwy hit. Na starsze platformy ta gra już dawno wyszła, ale posiadacze komputerów oraz konsol nowej generacji wciąż czekają na premierę. Niestety są osoby, które żerują na niecierpliwości graczy i wymyśliły sfałszowane reklamy obiecujące betę GTA V.

Wyczekiwanie na premierę GTA V na konsole nowej generacji i PC jest ogromne. Premiera wciąż się przedłużała, ale obecnie mamy już raczej pewne terminy. Niektórzy tak nie mogą się doczekać, że szukają informacji o becie GTA V.

Laptop ASUS X551 + Drukarka CANON za 1099zł. Zobacz Promocję ►

Cyberprzestępcy postanowili wykorzystać ten entuzjazm. W sieci można natknąć się na reklamy obiecujące dostęp do bety gry GTA V. Oczywiście jest to fake mający na celu wyłudzanie danych do logowania do swojego konta PlayStation 4 oraz Xbox One.

gta V

Na całą sprawę szybko zareagowało studio Rockstar. Stworzona została nawet specjalna strona, która oficjalnie potwierdza, że nie ma żadnej bety GTA V. Można z niej wyczytać: "Jeśli widzicie reklamy lub namawianie do dołączenia do programu beta, to najpewniej jakaś forma internetowego oszustwa". I tego komunikatu należy się trzymać.

GTA V kontra rzeczywistość

Jeśli nie możecie się już doczekać gry GTA V, to uzbroicie się w cierpliwość. Jej premiera na konsole nowej generacji odbędzie się 18 listopada. Posiadacze PC będą musieli poczekać do 27 stycznia 2015 roku.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Beta GTA V Próbą Wyłudzenia
Autor: Łukasz