Gwarancja Nieskazitelnie Czystej i Promiennej Skóry Dzięki Urządzeniu Braun Face

Gwarancja Nieskazitelnie Czystej i Promiennej Skóry Dzięki Urządzeniu Braun Face

Firma Braun wprowadza do sprzedaży urządzenie służące do delikatnej depilacji, jak i również do oczyszczania twarzy. Braun Face - jedyny taki sprzęt na świecie!

Każda kobieta chce mieć czystą i promienną cerę, która nawet bez makijażu pozwoli czuć się nienagannie i pewnie. Na przeciw wychodzi firma Braun ze swoim innowacyjnym urządzeniem Braun Face - jedynym takim na świecie. Ten smukły zestaw do depilacji i oczyszczania niemal niezauważalnie usuwa niechciane włoski z okolic brody, górnej wargi, czoła oraz brwi. 10 mikrootworów usunie włoski o grubości 0,02 mm.

Braun Face

» Laptop ASUS X551 + Drukarka CANON za 1099zł. Zobacz Promocję ►

200 obrotów na sekundę, głowica obracająca się w dwóch kierunkach, oraz niesamowita precyzja gwarantują skórę bez włosków nawet do 4 tygodni. Technologia Wet&Dry pozwala korzystać z urządzenia na sucho lub w trakcie kąpieli.

Braun Face

» Mega Akcesoria dla Graczy. Zobacz ofertę ►

Braun Face ma wymienne końcówki - jednym ruchem zmienimy depilator w soniczą szczoteczkę do oczyszczania twarzy. Szczoteczka nie tylko oczyszcza pory, ale także usuwa makijaż i zanieczyszczenia ze skóry twarzy, a rezultat oczyszczania jest sześciokrotnie większy niż przy oczyszczaniu ręcznym. Szczoteczka delikatnie złuszcza naskórek przywracając skórze jej naturalny blask. Można jej zużywać również pod prysznicem, wraz z ulubionym żelem do mycia twarzy.

Braun Face

» Najpopularniejsze Gry. Zobacz ceny ►

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more