PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Gwarancja Nieskazitelnie Czystej i Promiennej Skóry Dzięki Urządzeniu Braun Face

Gwarancja Nieskazitelnie Czystej i Promiennej Skóry Dzięki Urządzeniu Braun Face

Firma Braun wprowadza do sprzedaży urządzenie służące do delikatnej depilacji, jak i również do oczyszczania twarzy. Braun Face - jedyny taki sprzęt na świecie!

Każda kobieta chce mieć czystą i promienną cerę, która nawet bez makijażu pozwoli czuć się nienagannie i pewnie. Na przeciw wychodzi firma Braun ze swoim innowacyjnym urządzeniem Braun Face - jedynym takim na świecie. Ten smukły zestaw do depilacji i oczyszczania niemal niezauważalnie usuwa niechciane włoski z okolic brody, górnej wargi, czoła oraz brwi. 10 mikrootworów usunie włoski o grubości 0,02 mm.

Braun Face

200 obrotów na sekundę, głowica obracająca się w dwóch kierunkach oraz niesamowita precyzja gwarantują skórę bez włosków nawet do 4 tygodni. Technologia Wet&Dry; pozwala korzystać z urządzenia na sucho lub w trakcie kąpieli.

Braun Face

Braun Facema wymienne końcówki - jednym ruchem zmienimy depilator w soniczą szczoteczkę do oczyszczania twarzy. Szczoteczka nie tylko oczyszcza pory, ale także usuwa makijaż i zanieczyszczenia ze skóry twarzy, a rezultat oczyszczania jest sześciokrotnie większy niż przy oczyszczaniu ręcznym. Szczoteczka delikatnie złuszcza naskórek przywracając skórze jej naturalny blask. Można jej zużywać również pod prysznicem, wraz z ulubionym żelem do mycia twarzy.

Braun Face

Jakie depilatory są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu depilatorów z 2/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które depilatory warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1PHILIPS LUMEA SC2009 PHILIPS LUMEA SC2009Best of the best!
2BRAUN BD 5009 BRAUN BD 5009 Sprawdź sam
3Remington IPL6750 Remington IPL6750 Ten ma niezłą cenę!
4REMINGTON IPL6250 REMINGTON IPL6250 Polecany model
5PHILIPS LUMEA SC1997 PHILIPS LUMEA SC1997 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 6 Depilatorów Laserowych - Który Depilator Laserowy Warto Wybrać?

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Gwarancja Nieskazitelnie Czystej i Promiennej Skóry Dzięki Urządzeniu Braun Face