PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Samsung WaterWall - Zmywarka Nowej Generacji

Samsung WaterWall - Zmywarka Nowej Generacji

Firma Samsung to nie tylko smartfony, smartwatche czy tablety. Również branża AGD nie jest obca temu producentowi. Udowadnia to właśnie nowa zmywarka Samsung WaterWall, która posiada sporo innowacyjności. Więcej informacji o niej znajdziecie w naszym newsie.

Samsung WaterWall to bardzo nowoczesna zmywarka, która może zrewolucjonizować rynek tych urządzeń. Zmienia bowiem standardy dotyczące metody pracy zmywarki. Metoda zmywania opiera się tu na wykorzystaniu tzw. ściany wody.

Standardowe zmywarki wykorzystują podczas zmywania natryskiwanie pod ciśnieniem wody o różnej temperaturze, ale nie jest to zawsze precyzyjna metoda.

Samsung WaterWall 2

Samsung WaterWall, która myje naczynia silną ścianą wody, jest niezwykle dokładna. Woda dociera do każdego zakamarka urządzenia sprawiając, że naczynia są idealnie czyste i lśniące.

Najlepsze zmywarki na rynku >>>

Kolejną nowością jest możliwości podzielenia dolnego kosza na dwie strefy zmywania. Różnią się one intensywnością ściany wody. Możemy więc w jednej z nich ułożyć najbardziej zabrudzone garnki czy naczynia, a w drugiej delikatne szklanki.

Samsung WaterWall

To nie koniec zalet zmywarki. Mamy tu bowiem wysoką energooszczędność A++, elastyczną tacę FlexTrey, funkcję Speed Booster umożliwiająca skrócenie czasu zmywania nawet o 30% czy niezwykle elegancki wygląd urządzenia.

Innowacyjność omawianej zmywarki została już opatentowana. Za urządzenie trzeba zapłacić 5799 PLN.

Jakie zmywarki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu zmywarek z 10/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które zmywarki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Indesit DSR 15B1 EU Indesit DSR 15B1 EUBest of the best!
2Hyundai DTC657DW8 Hyundai DTC657DW8 Sprawdź sam
3Haier DW10-T1449S Haier DW10-T1449S Ten ma niezłą cenę!

Zobacz więcej propozycji: TOP 3 Zmywarek do 1000 zł - Oszczędność Czasu i Wysiłku!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Samsung WaterWall - Zmywarka Nowej Generacji
Autor: Łukasz