PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Świąteczna Oferta Orange - Okazja Dla Fanów Urządzeń Mobilnych

  • Dodano: 3 lata, 8 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Świąteczna Oferta Orange - Okazja Dla Fanów Urządzeń Mobilnych

Już niedługo Święta, a wraz z nimi sporo ciekawych ofert. Swoje najnowsze promocje zaprezentowała właśnie firma Orange. Za jednym zamachem można nabyć kilka ciekawych urządzeń mobilnych oraz bardzo korzystny plan abonamentowy.

Świąteczna oferta Orange obfituje w bardzo atrakcyjne plany abonamentowe. Dzięki nim zyskamy między innymi duże pakiety internetowe, nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci czy nielimitowane LTE.

Ranking Telefonów Komórkowych Do 1500 zł - Sprawdź TOP 10!

To jednak nie wszystko. Dzięki najnowszym planom abonamentowym, do nabycia będą ciekawe i popularne urządzenia mobilne za symboliczną złotówkę.

Przykładowe zestawy dostępne w ofercie świątecznej (ceny z VAT):

orange

Warto dodać, że zestawy smartfonów i dodatkowych prezentów dostępnych w ofercie można dobierać według własnych upodobań i dostępnych grup:

  • do smartfonów – Samsung Galaxy, LG, Alcatel OneTouch, HTC, Sony Xperia oraz smartfonów Orange można dobrać watchband Mykronoz Zefit, SmartBand Sony, tablet ALCATEL ONETOUCH Pixi 7 Wi-Fi

  • do smartfonów Samsung Galaxy - Samsung Gear Fit

  • do smartfonów Nokia Lumia - tablet ALCATEL ONETOUCH Pixi 7 Wi-Fi

Możliwości jest więc wiele, a ceny poszczególnych zestawów są uzależnione od wartości wybranego planu abonamentowego oraz czasu, na jaki zawierana jest umowa.

Orange przygotowało coś jeszcze. Jeśli przenosimy numer do Orange i wybieramy Smart Plan Multi 89,98, to smartfon i prezent do niego nie będą jedynymi korzyściami. Otrzymamy również 3 miesiące bezpłatnego abonamentu od Orange na święta lun nawet 6 miesięcy, jeśli skorzystamy z oferty e-sklepu.

blog comments powered by Disqus
Świąteczna Oferta Orange - Okazja Dla Fanów Urządzeń Mobilnych
Autor: Łukasz