PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Luksusowa Kuchnia U Ciebie W Domu!

  • Dodano: 3 lata, 8 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Luksusowa Kuchnia U Ciebie W Domu!

Znane powiedzenie mówi, że co dwie głowy to nie jedna. To powiedzenie można przekształcić na co dwie marki to nie jedna. Poggenpohl i Electrolux Grand Cuisine połączyły swe siły i przedstawiają pionierskie rozwiązanie dla domowej kuchni, która łączy w sobie wysmakowany design oraz profesjonalne możliwości kulinarne.

Koncepcja luksusowej kuchni dwóch światowych marek dostała miano The Fourth Wall , czyli „Czwarta ściana". Producenci chcą zaaranżować kuchnie na podobieństwo kuchni jak z paro gwiazdkowej restauracji. Przygotowywanie potraw ma się odbywać na jak najwyższym światowym poziomie.

KuchniaJasna

Jak Kupować Lunchboxy? Przedstawiamy Praktyczne Pojemniki na Żywność

Kuchnia ma się charakteryzować najnowocześniejszymi rozwiązaniami stosowanymi przez szefów kuchni, najwyższą jakością oraz unikalnym designem. Pomieszczenie, w którym przygotowujemy posiłki ma być centralnym miejscem i ma przełamywać barierę między gościem, a gospodarzem. Gotowanie ma sprawiać nam przyjemność, a jedzenie ma być celebrowane.

KuchniaProfesjonalna

Kuchnia Electrolux Grand Cuisine to innowacyjny system, którego celem jest wniesienie do domowych kuchni doświadczeń szefów kuchni wyróżnionymi gwiazdkami Michelin i umożliwienie przyrządzenia posiłków najwyżej jakości oraz ma być zapewniony komfortu gotowania.

Kuchnia

Po zapoznaniu się z kuchnią Grand Cuisine wiedziałem, że znalazłem idealne komponenty dla koncepcji The Fourth Wall – koncepcji, która łączy w sobie innowacyjność wzornictwa i wybitnego rzemiosła Poggenpohl z możliwościami zaawansowanej technologii i designu kuchni Electrolux Grand Cuisine.- tak o projekcie wypowiada się Andrew Hays, Dyrektor Kreatywny.

Spiżarnia

Kuchnia zadowoli każdego, gdyż jest niezwykle luksusowa, a jednocześnie bardzo funkcjonalna.

blog comments powered by Disqus
Luksusowa Kuchnia U Ciebie W Domu!
Autor: Ewa Narożna