PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Kolorowy Gryzoń Od Geniusa Atakuje

  • Dodano: 3 lata, 3 miesiące temu
  • Wyświetleń: 961
  • Ocena: (0) (0)
Kolorowy Gryzoń Od Geniusa Atakuje

Firma Genius zapowiedziała sprzedaż nowej myszy komputerowej, podświetlanej w siedmiu kolorach, z sześcioma przyciskami i sensorem optycznym który ma możliwość regulacji w locie.

Nowy gryzoń od Geniusa, X-G300 da możliwość wygodnego i szybkiego przełączania się pomiędzy trzema stopniami czułości sensora - 1000, 1600 i 2000 DPI. Wystarczy nacisnąć przycisk umieszczony pod rolką, aby przełączyć się na inny stopień.

X-G300

Z lewej stron myszy zostały umieszczone przyciski służące do nawigacji - dalej oraz wstecz. Sprawiają one, że praca w domu czy też biurze staje się wygodniejsza. Dodatkowo można je odpowiednio zaprogramować w grze, aby miały przypisane dodatkowe funkcje. Rolka myszy została pokryta antypoślizgową gumą i gwarantuje szybkie i skuteczne przeglądanie ekwipunku w grze, czy też zmianę broni.

X-G300

» Mega Akcesoria dla Graczy. Zobacz ofertę ►

Gryzoń ma uniwersalny kształt, dzięki czemu będzie odpowiedni zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych. Matowy, chropowaty plastik zapewnia dobre trzymanie myszy w dłoni.

Genius X-G300 waży 130 gram, ma kabel o długości 1,8 m zakończony pozłacanym złączem USB. Ciekawe podświetlenie i zmienianie barw nadaje gryzoniowi charakteru.

X-G300

Sugerowana cena detaliczna: 60zł

blog comments powered by Disqus
Kolorowy Gryzoń Od Geniusa Atakuje