PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Bardzo Dobra Suszarka Plus Znane Nazwisko Gwarancją Sukcesu

  • Dodano: 3 lata, 6 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Bardzo Dobra Suszarka Plus Znane Nazwisko Gwarancją Sukcesu

Kto z nas nie podziwia urody i zdrowych, pięknych włosów Jessicy Alby?! Chyba nie ma takiej osoby. Nic więc dziwnego, że firma Braun zaproponowała właśnie jej, by była ambasadorką nowej suszarki Braun Satin Hair 7 SensoDryer. Aktorka bez większych oporów zgodziła się, choć by dlatego, że urządzenie wyróżnia się pozytywnie na tle innych suszarek.

Dzięki suszarce Braun Satin Hair 7 SensoDryer uzyskamy eiękne i zdrowe włosy, które zachowujące swoją objętość oraz formę przez cały dzień. W urządzeniu jest inteligentny czujnik Thermo Sensor, który automatycznie dostosowuje temperaturę dla maksymalnej ochrony włosów. Czujnik mierzy temperaturę 600 razy na minutę.

Jak Kupować Suszarkę Do Włosów - Wybieramy Najlepsze Urządzenia

Brauuu

Dzięki technologii IONTEC, która uwalnia miliony aktywnych jonów uzyskujemy efekt gładkich i lśniących włosów oraz zapobiega ich przegrzaniu.

W komplecie do urządzenia dołączone są: profesjonalny koncentrator powietrza dedykowany precyzyjnej stylizacji oraz dyfuzor nadający włosom maksymalną objętość i sprężystość.

JessAlba

Nowoczesne kobiety potrzebują gwarancji, że we własnym domu, uzyskają efekt stylizacji podobny to tego, jak w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Jednocześnie pragną, aby ich włosy wyglądały zdrowo oraz były pełne blasku.” – mówi Jessica Alba, ambasadorka marki Braun.

Braa

Dzięki tej suszarce możemy mieć efekt profesjonalnej stylizacji jak u Jessicy Alby, którą uzyskamy z łatwością we własnym domu.

blog comments powered by Disqus
Bardzo Dobra Suszarka Plus Znane Nazwisko Gwarancją Sukcesu
Autor: Ewa Narożna