PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Ile Polacy Wydadzą Na Gwiazdkowe Prezenty?

Ile Polacy Wydadzą Na Gwiazdkowe Prezenty?

Życie w Polsce nie jest łatwe. Zarobki są często za małe, a rachunki za duże. Mimo tego, trzeba jakoś sobie radzić. Okres świąteczny to zawsze masa wydatków. Jednym z nich są prezenty dla najbliższych. Jak myślicie, ile przeciętny Polak wyda w tym roku na upominki? Odpowiedź w poniższym materiale.

Magia Świąt coraz bardziej nam się udziela. Już za kilka dni grudzień i gorączkowe przygotowywania do jego końcówki i wspomnianych już Świąt Bożego Narodzenia. Wiążą się one też z upominkami, które czekać będą pod choinką.

Świąteczny Poradnik Zakupowy #1 - Gry

Nie każdy może sobie jednak pozwolić na jakieś kosztowne prezenty. Firma Groupon przeprowadziła badania w 11 krajach i wyliczyła ile przeciętny obywatel danego kraju wyda w tym roku na świąteczne upominki.

Idealny Prezent Pod Choinkę - Laptop Edukacyjny Dla Dziecka

Okazuje się, że nasz kraj nie stoi tu za wysoko. Średnia wynosi bowiem 486,54 zł. Warto jednak zaznaczyć, że najliczniejsza grupa wyda na prezent 200-299 zł (22% ankietowanych).

prezent

Świąteczny Poradnik Zakupowy #2 - Dla MAMY

Jest to słaby wynik w porównaniu z np. Wielką Brytanią, gdzie średnia wynosi w przeliczeniu na naszą walutę aż 2700 zł. Trzeba jednak pamiętać, że Funt brytyjski to bardzo mocna waluta.

Świąteczny Poradnik Zakupowy #3 - Dla TATY

Same pieniądze to też nie wszystko. Prezenty muszą być przede wszystkim trafione. A jak taki prezent kupić? Można posiłkować się naszymi świątecznymi poradnikami, które co chwilę Wam prezentujemy!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Ile Polacy Wydadzą Na Gwiazdkowe Prezenty?
Autor: Łukasz