PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Wiedźmin Gra Przygodowa Już w Sklepach

Wiedźmin Gra Przygodowa Już w Sklepach

Twórcy serii gier wideo o Wiedźminie - CD Projekt Red, poinformowali, iż do sprzedaży trafiła już wersja planszowa produkcji. Zanurz się w świat Wiedźmina w najwyższej jakości grze planszowej, która wciągnie Cię na długie godziny.

Nastąpił przełom w świecie gier komputerowych - jeden z najpopularniejszych tytułów został przeniesiony na wersję planszową. Wiedźmin Gra Przygodowa to niesamowita kraina, która wciągnie fanów Wiedźmina na długie godziny. Wcielimy się w rolę jednego z czterech bohaterów książek i gier komputerowych: łowcy potworów Geralta z Rivii, Jaskra, barda łotrzyka, Triss Merigold, przebiegłej czarodziejki oraz Yarpena Zigrina, krasnoludzkiego wojownika.

Zobaczcie jej zwiastun

Gra dostępna jest w dobrych sklepach z planszówkami, a także w wersji komputerowej na PC - w e-sklepie CDP.pl. Premiera komputerowej wersji pudełkowej przewidziana została na 5 grudnia 2014.

Jakie gry planszowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu gier planszowych z 2/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które gry planszowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Dobble DobbleBest of the best!
2Dixit Dixit Sprawdź sam
35 sekund 5 sekund Ten ma niezłą cenę!
4Wsiąść do pociągu: Europa Wsiąść do pociągu: Europa Polecany model
5Taboo Taboo Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Gry Planszowe – Jaka Gra Planszowa na Początek? TOP 10 Najpopularniejszych Planszówek

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Wiedźmin Gra Przygodowa Już w Sklepach