PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Ekskluzywne Misje, Stroje i Bronie - Sprawdź Season Pass Do Dying Light

Ekskluzywne Misje, Stroje i Bronie - Sprawdź Season Pass Do Dying Light

Dying Light jeszcze nie miał swojej premiery, a już poznajemy coraz to nowsze fakty i ulepszenia na jego temat. Tym razem wydawca gry Techland zapowiedział, że do sklepów trafi Season Pass do gry Dying Light.

Season Pass to trzy nowe pakiety, a w nich ekskluzywne misje, bronie oraz stroje do gry, a także zupełnie nowe elementy rozgrywki. W skład Season Pass wchodzić będą:

season pass

  • Cuisine & Cargo - pakiet obejmujący dwie dodatkowe misje, które wystawią umiejętności na ostateczną próbę. Przemierzać będzie można pomieszczenia, które zostały odizolowane w pierwszych dniach wybuchu epidemii – z zarażonymi w środku. Będzie można badać złowrogie korytarze niegdyś najsłynniejszej restauracji w Harran. Skradanie się i walka o splądrowanie opanowanych przez zombie hal załadunkowych opuszczonej stacji kolejowej, dostarczą na pewno niesamowitych wrażeń.
  • Ultimate Survivor Bundle – doda do gry siedem unikatowych przedmiotów, które wprowadzą walkę z zombie na zupełnie nowy poziom. Trzy nowe, specjalne stroje i plany konstrukcyjne na cztery nadzwyczajne bronie, ułatwią ci przeżycie w strefie kwarantanny.
  • The Bozak Horde – dostarczy nową mapę i dodatkową rozgrywkę, dostępną zarówno w trybie dla jednego gracza jak i w kooperacji. Pozwoli wkroczyć na płytę stadionu Harran, najbardziej charakterystycznego obiektu w mieście, i sprawdzić swoje bitewne know-how stając naprzeciw bezlitosnych hord zarażonych. Daje możliwość walki z coraz groźniejszymi falami przeciwników, przeciwstawiając się tajemniczemu psychopacie o imieniu Bozak.

Season Pass będzie dostępny w sprzedaży już w lutym w cenie 79,90zł - w wersji na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Jakie gry pc są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu gier pc z 6/2016. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które gry pc warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1OVERWATCH ORIGINS EDITION OVERWATCH ORIGINS EDITIONBest of the best!
2Wiedźmin 3 Dziki Gon Wiedźmin 3 Dziki Gon Sprawdź sam
3WIEDŹMIN 3: DZIKI GON - KREW I WINO WIEDŹMIN 3: DZIKI GON - KREW I WINO Ten ma niezłą cenę!
4WIEDŹMIN 3: DZIKI GON - SERCA Z KAMIENIA (EDYCJA LIMITOWANA) WIEDŹMIN 3: DZIKI GON - SERCA Z KAMIENIA (EDYCJA LIMITOWANA) Polecany model
5GRAND THEFT AUTO V (GRA PC) GRAND THEFT AUTO V (GRA PC) Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOPowe Gry PC na Rynku - Ranking Hitów, w Które Musisz Zagrać!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Ekskluzywne Misje, Stroje i Bronie - Sprawdź Season Pass Do Dying Light