PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Najtańszych polecanych zmywarek do 1000 zł

BrickHouse Security prezentuje całkowicie niewidoczny zestaw Bluetooth

BrickHouse Security prezentuje całkowicie niewidoczny zestaw Bluetooth

Amerykańska firma BrickHouse Security specjalizuje się w konstruowaniu różnego typu systemów i urządzeń związanych z szeroko rozumianym bezpieczeństwem. Jednym z ich produktów, który dotychczas nie był dostępny w wolnej sprzedaży, jest całkowicie niewidoczny zestaw Bluetooth, który nosi prostą nazwę Invisible Bluetooth Earpiece.

Urządzenie składa się z kilku elementów, wśród których najbardziej efektowna jest część słuchawkowa. Wyglądem przypomina ona bowiem gumkę z ołówka (jest od niego mniejsza) i jest elementem całkowicie pasywnym (działa na zasadzie sprzężenia magnetycznego). Odbiornik ten umieszcza się w uchu na tyle głęboko, że jest on niewidoczny z zewnątrz. Jego wyciągnięcie jest możliwe za pomocą specjalnie dołączonego miniaturowego magnesu.

 Invisible Bluetooth Earpiece

Zasadnicza część zestawu to niewielkie urządzenie zasilanie baterią 9 V (zapewnia do trzech godzin ciągłej pracy), do którego przyłączony jest mikrofon oraz antena, którą użytkownik zakłada na szyję. Dodatkowo w komplecie – ze względu na pierwotne przeznaczenie sprzętu dla różnego rodzaju służb – jest przycisk SOS, który można umieścić nie tylko w miejscu łatwo dostępnym dłonią, ale także pod palcami w bucie.

Zestaw jest tak skonstruowany, że można go bez problemu schować pod ubraniem, co uwzględniając część słuchawkową czyni go w zupełności niewidocznym dla innych. Jego zasięg jest taki sam, jak innych urządzeń korzystających z Bluetooth, czyli nie przekracza 10 metrów. Niestety, za możliwość idealnego zamaskowania zestawu słuchawkowego trzeba dość sporo zapłacić: promocyjna cena producenta wynosi 200 dolarów.

blog comments powered by Disqus
BrickHouse Security prezentuje całkowicie niewidoczny zestaw Bluetooth