PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Dell Mini 3i debiutuje u największego operatora GSM na świecie

Dell Mini 3i debiutuje u największego operatora GSM na świecie

Firma China Mobile, która obsługuje ponad 500 milionów klientów, jako pierwsza na świecie rozpocznie sprzedaż telefonu przygotowanego przez Della, czyli Mini 3i. Nowy smartfon będzie można kupić w jednej z dwóch wersji kolorystycznych – czerwonej lub brązowej. Urządzenie pracuje w czterech zakresach GSM oraz umożliwia transmisję danych w standardzie GPRS i EDGE (wersja, która będzie sprzedawana nieco później w Brazylii zostanie wyposażona w moduł 3G).

Dell Mini 3i ma multidotykowy ekran pojemnościowy o przekątnej 3,5 cala i rozdzielczości 640 x 360 pikseli. Jego system operacyjny to zbudowany na bazie Androida OPhone, czyli Open Mobile System OS. Wyposażenie smartfonu jest dość standardowe. Aparat fotograficzny ma matrycę o rozdzielczości 3 Mpix, zoom, autofokus i flesz; można nim także rejestrować wideo. Oprócz tego urządzenie jest wyposażone w A-GPS (zostało też zaopatrzone w odpowiednie mapy), slot kart microSD, złącze mini USB i Bluetooth 2.0 z EDR.

Wersja przeznaczona do sprzedaży w Państwie Środka ma predefiniowane ustawienia pozwalające w szybko skorzystać z różnych chińskich serwisów internetowych takich jak 51.com, Kaixin i Renren oraz z dostawcy usług pocztowych 139Mail i czata Fetion.

Dell Mini 3i

Dane techniczne

  • Wyświetlacz: przekątna 3,5", 640 x 360 pikseli
  • Tryby pracy: cztery zakresy GSM, GPRS, EDGE, 3G (w wersji przeznaczonej na rynek brazylijski)
  • Inne: A-GPS, Bluetooth 2.0 z EDR, złącze mini USB, slot kart microSD (do 32 GB)
  • Akumulator: 950 mAh
  • Wymiary: 58,35 x 122 x 11,7 mm
  • Masa: 105 g
blog comments powered by Disqus
Dell Mini 3i debiutuje u największego operatora GSM na świecie