PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Kupujesz Golarkę Panasonic? Żel Dostaniesz Gratis!

Kupujesz Golarkę Panasonic? Żel Dostaniesz Gratis!

Kupując jedną z maszynek do golenia firmy Panasonic otrzymasz żel po goleniu Rituals za darmo. Wszyscy, którzy zakupią jeden z wybranych modeli golarek dostaną żel po goleniu marki Rituals o wartości 150 zł. 

Jakie golarki kupić? 

Promocja dotyczy jedynie wygranych modeli. Są to Panasonic ES-LV65, golarka, która posiada czujnik golenia, dzięki któremu urządzenie dopasuje swą moc do gęstości zarostu. Ostrza wewnętrzne tej maszynki polerowane są przy zastosowaniu nanotechnologii. Zapewnia to doskonałą ostrość ostrzy, które napędzane są szybkim silnikiem liniowym, aby zmaksymalizować zdolność tnącą. W rezultacie gładko ścinają najbardziej wymagający zarost. 

Zobacz jaką golarkę kupić

Kolejną golarką, której zakup zostanie nagrodzony żelem jest Panasonic ES-LV6Nz głowicą Multi-Flex 3D. To opracowany na nowo mechanizm udoskonalający ruch w trzech wymiarach. Swobodny ruch głowicy umożliwia lepsze podążanie za konturami twarzy. Bliższy kontakt przekłada się na gładszą skórę. Dodatkowo 5-ostrzowy system tnący pracuje by wychwycić i ścinać nawet trudno dostępne części zarostu.

Chcesz kupić golarkę Panasonic ES-LV6N?

Co dostajemy w prezencie? 

Żel po goleniu Rituals to żel wzbogacony o bazylię i trawę tygrysią, który przynosi orzeźwienie i błyskawicznie wchłania się w skórę. A wyciąg z aloesu pomaga zredukować zaczerwienie powstałe podczas golenia. 


Znalazłem soundbar na Mundial 2018 - Co potrafi Polk Audio Signa S1?


Promocja trwa w dniach od 1 października do 31 grudnia 2016 roku.

blog comments powered by Disqus
Kupujesz Golarkę Panasonic? Żel Dostaniesz Gratis!