PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Technologia 3D w Sony Bravia HX800

Technologia 3D w Sony Bravia HX800

Firma Sony wprowadza do swojej oferty nowy telewizor Sony Bravia HX800, umożliwiający oglądanie obrazu 3D w najwyższej dostępnej obecnie jakości. Wieloletnie doświadczenie firmy Sony w realizowaniu projektów związanych z technologią 3D sprawia, że nowy odbiornik telewizyjny zapewni doznania i emocje na niespotykanym dotąd poziomie.

Wszystko to przy zachowaniu najwyższych dostępnych obecnie na rynku parametrów i najnowocześniejszych technologii, takich jak podświetlenie z lokalnym wygaszaniem i Motionflow 200Hz PRO z funkcją Image Blur Reduction (osłabiania rozmycia obrazu) – dzięki której nawet najbardziej dynamiczny i pełen szczegółów obraz pozostaje płynny i naturalny.

Sony Bravia HX800

Aktywne okulary TDG- BR100B z soczewkami ciekłokrystalicznymi odbierają sygnał z telewizora za pośrednictwem nadajnika synchronizacji 3D i na ułamek sekundy wyłączają jedną z soczewek, tak aby w danej chwili tylko jedno oko oglądało dany obraz w jakości Full HD.

Sony Bravia HX800

Sony Bravia HX800 to nie tylko najwyższa jakość obrazu, format Full HD, optymalny kontrast, naturalne odwzorowanie barw i pozwalająca na optymalizację jakości obrazu funkcja Ambient Sensor. To także piękny i stylowy element wyposażenia naszego salonu. Smukły, starannie wyprofilowany kształt 40’’ ekranu (102 cm), wyposażonego w innowacyjne podświetlenie Dynamic Edge LED z lokalnym wygaszaniem pozwala cieszyć się minimalistyczną formą telewizora Sony Bravia HX800 bez względu na to czy telewizor jest włączony, czy wyłączony.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Technologia 3D w Sony Bravia HX800