Dragon Age: Początek w Ramach Games with Gold - Nie dla Polaków!

Dragon Age: Początek w Ramach Games with Gold - Nie dla Polaków!

Program Games with Gold z początkiem każdego miesiąca startuje z kolejnym zestawem darmowych gier. W ramach tego abonamentu możemy otrzymać kilka ciekawych tytułów, a w przyszłym miesiącu traf padł na Dragon Age: Początek. Niestety, ale obywatele naszego kraju nie będą zadowoleni...

Niejednokrotnie doświadczyliśmy tego, że jesteśmy traktowani jako obywatele drugiej kategorii. Premiery najnowszych gier, filmów czy książek pojawiają się u nas zdelikatnym (ale jednak) opóźnieniem. Co prawda, tego typu sytuacje pojawiają się coraz to rzadziej, ale wciąż spędzają nam sen z powiek. Pech chciał, że trafiło na jedną grę z usługi GameswithGold.


Szukasz odpowiedniego TV do swojej konsoli? Ten ranking będzie potrzebny!


dragon age na games with gold


Może skusisz się na najnowszą część serii Dragon Age w solidnej cenie?


Mowatutajousłudze,dziękiktórej mamy możliwość zagrywania się w mniej lub bardziej popularne gry dla Xboksa 360 lub Xboksa One. Liczba owych tytułów jest dosyć spora, ale rzadko trafiają się takie "rodzynki" jak chociażby wspomniany DragonAge:Początek. O co się rozchodzi? Otóż, wszyscy subskrybenci wspomnianej już usługi, otrzymają ową grę... oprócz nas. Jaktomożliwe?!

  • Watch Dogs
  • Zoo Tycoon
  • Dragon Age: Początek
  • BattleBlock Theater

Zapewne,macieterazochotę wylać wiadro pomyj na cały Microsoftu, ale nie róbcie tego tak pochopnie! Bowiem, winny nie do końca jest sam gigant z Redmond, gdyż licencja na grę nie obejmuje naszego kraju. Zatem, pozostajecieszyćsię pozostałymi trzema tytułami z listy. Zasmuceni? Rozgoryczeni? Jest jeszcze szansa!

dragon age nie dla polakówJaki Wybrać Tablet 2w1 dla Ucznia/Studenta?


Wtejsprawieniemajeszcze oficjalnego stanowiska Microsoftu. Pozostaje więc nadzieja, że sprawę uda się jeszcze załatwić i jeszczeotrzymamygrę Dragon Age: Początek, albo coś w zamian. Powiedzcie, co byście chcieli dostać w zamian? Podzielcie się z nami swoimi opiniami w komentarzach i na forum. Nie zapomnijcie o ocenieniu materiału.

Jakie konsole są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu konsoli z 6/2017.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1PlayStation 4 Pro PlayStation 4 Pro Tu kupisz najtaniej!
2PlayStation 4 PlayStation 4 Tu kupisz najtaniej!
3Xbox One S Xbox One S Tu kupisz najtaniej!
4Xbox One Xbox One Tu kupisz najtaniej!
5Nintendo Switch Nintendo Switch Tu kupisz najtaniej!

Zobacz więcej: TOP 5 Najlepszych Konsol Do Gier

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more