PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Jaki Wybrać Wodoodporny Sprzęt Muzyczny?

Jaki Wybrać Wodoodporny Sprzęt Muzyczny?

Muzyka towarzyszy nam codziennie, ale są pewne obszary aktywności, gdzie zazwyczaj musimy z niej zrezygnować. Chodzi o wszelkiej maści sporty wodne jak nurkowanie, pływanie, surfing, kitesurfing i inne. Rozwiązaniem problemu jest zakup wodoodpornych urządzeń, niewrażliwych na wilgoć. Zacznijmy od wyboru wodoszczelnego odtwarzacza.

Speedo AquaBeat LzR Racer 2 GB

Player ten gwarantuje nam odsłuch ulubionej muzyki zarówno podczas uprawiania wszelkich sportów wodnych jak i pływania. Speedo jest wyposażony w 2GB pamięci, obsługuje formaty MP3 i WMA, a bateria pozwoli na 9 godzin pracy. Umożliwia słuchanie muzyki w zanurzeniu do 3 metrów. Wraz z odtwarzaczem otrzymujemy wodoodporne słuchawki ze specjalnym uchwytem na ucho, oraz gumkami. Model ten można już nabyć za 299 złotych.

Speedo AquaBeat LzR Racer

MP3 Dolphin Touch 4GB

Kolejnym ciekawym modelem jest player Dolphin Touch. Jest to jeden z pierwszych na świecie wodoszczelnych odtwarzaczy MP3 z dotykowym panelem. Dzięki wbudowanej pamięci o pojemności 4GB oraz tunerowi radia FM pływanie i nurkowanie już nigdy nie będzie nużące. W zestawie z Dolphinem otrzymujemy m.in. wodoszczelne słuchawki. Cena tego odtwarzacza wynosi zaledwie 349 złotych.

MP3 Dolphin Touch

No dobrze... a co w przypadku, gdy nie chcemy kupować odtwarzacza...? Producenci pomyśleli również o takiej sytuacji i oferują nam zakup specjalnego pokrowca, chroniącego wrażliwy sprzęt elektroniczny przed wodą. Do kompletu wystarczy dokupić tylko wodoodporne słuchawki... tak wyposażeni możemy śmiało iść do wody. Przyjrzyjmy się zatem nieco bliżej ofercie słuchawek.

Surge Bass Amplifield

Są to słuchawki dokanałowe wodoodporne do głębokości 3,6 m. W zestawie znajdziemy pięć kompletów gumek umożliwiających indywidualne dopasowanie i szczelność. Słuchawki dostępne są w cenie 209 zł.

PANASONIC RP-HV260

PANASONIC RP-HV260 to z kolei słuchawki douszne, a więc nie nadają się do nurkowania. Doskonale za to sprawdzą się w sportach, gdzie użytkownik pływa na powierzchni wody (np. surfing). W sklepach internetowych prezentowany model kosztuje około 30 zł.

PANASONIC RP-HV260

Słuchawki douszne w przeciwieństwie do słuchawek dokanałowych nie eliminują całkowicie dźwięków z otoczenia, przez co idealnie nadają się do sportów ekstremalnych.

Do pełni szczęścia dzieli nas zakup specjalnego pokrowca chroniącego odtwarzacz przed wodą.

Amphibx Large

Na rynku dostępnych jest wiele modeli, np. opaska Amphibx Large, która dzięki specjalnej technologii zamykania Latch Tight gwarantuje szczelność do 3,6 metra. Pokrowiec umożliwia obsługę ekranów dotykowych, jest wyposażony w szczelne złącze dla słuchawek 3,5 mm. W wypadku zagubienia sprzętu, konstrukcja pokrowiec gwarantuje, że urządzenie będzie unosić się na wodzie. Niestety jego cena jest wygórowana, wynosi aż 325 zł.

>>> Sprawdź TOPowe modele odtwarzaczy!

AMPHIBX Large

Laberg Swim

Laberg Swim to o wiele tańszy wariant tego samego rozwiązania, ale oferowany wraz ze słuchawkami. Aquapack został wykonany w całości z silikonu, producent zapewnia, że zestaw będzie szczelny do głębokości 3 m. Laberg Swim kosztuje zaledwie 19 złotych.

Laberg Swim

Jak sami widzicie, sposobów na słuchanie swoich ulubionych kawałków muzycznych podczas uprawiania sporów wodnych jest wiele. Mam nadzieję, że któraś z naszych propozycji przypadnie Wam do gustu.

blog comments powered by Disqus
Jaki Wybrać Wodoodporny Sprzęt Muzyczny?