PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Nawigacja 3D dla iPhone wykorzystująca akcelerator 3D

Nawigacja 3D dla iPhone wykorzystująca akcelerator 3D

Firma Sygic wprowadziła na rynek polski program Sygic AURA Professional, który łączy zalety nawigacji GPS 3D z sieciami społecznościowymi. Program wykorzystuje mapy firmy TeleAtlas, rozbudowaną bazę danych POI, geotagowany serwis wiki i informacje z przewodników po mieście. AURA wyświetla rzeczywisty widok 3D uwzględniający wysokość i rzeźbę terenu oraz zabudowę, wykorzystując teksturowane modele budynków.

Jako pierwsza używa technologii akceleracji 3D dostępnej na iPhonie, co przekłada się na szybkość i jakość trójwymiarowych wizualizacji. Nawigacja charakteryzuje się szybkim mechanizmem wyliczania tras, oferuje asystenta pasa ruchu, informacje drogowe w tym ograniczenia prędkości i radary. Program umożliwia bezpośrednie wyszukiwanie kontaktów z możliwością komunikacji telefonicznej.

Sygic AURA Professional

Mechanizmy społecznościowe pozwalają wymieniać informacje o ciekawych miejscach i obszarach z innymi użytkownikami programu. Program jest w pełni funkcjonalny w wersji offline, jednak pozwala znacznie poszerzyć zasób informacji korzystając z Internetu. Przechodząc w tryb online można sprawdzać status i lokalizację znajomych, pogodę, stan zakorkowania dróg, jak również wymieniać się, np. danymi miejsca spotkania. Nawigacja potrafi prowadzić zarówno po drogach, jak i chodnikach oraz ścieżkach w przypadku pieszych. Program oferuje informacje o ciekawych miejscach bazując na danych z renomowanych przewodników i wikipedii.

Sygic AURA Professional

„Nasze marzenie o stworzeniu programu AURA, który wyróżniałby się na tle całej konkurencji stało się rzeczywistością po 3 latach wytężonej pracy.”- powiedział Michal Stencl, CEO, Sygic. „Aura to przyszłość serwisów działających na bazie lokalizacji. Umożliwia nawigację samochodową i pieszą a zarazem poznawanie miasta: atrakcji, miejsc noclegowych oraz klubów i restauracji.” AURA została zaprojektowana dla najnowszej generacji smartfonów i urządzeń nawigacyjnych, takich jak: iPhone, Google Android czy Windows Phone 7.

Sygic AURA Professional

Obecnie dostępna jest dla iPhone, wkrótce zostaną udostępnione pozostałe wersje. Program do nawigacji Sygic AURA Professional (cała Europa) dostępny jest dla urządzeń iPhone w cenie 69.00€ brutto.

blog comments powered by Disqus
Nawigacja 3D dla iPhone wykorzystująca akcelerator 3D