PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Czy da się wymienić kartę graficzną w laptopie? Sprawdziliśmy to!

Toshiba Tecra S11-126 – klasyczny biurowiec

Toshiba Tecra S11-126 – klasyczny biurowiec

Notebooków Toshiby nie trzeba specjalnie reklamować, zwłaszcza modeli z serii Tecra. Od lat cieszą się dużą popularnością zarówno wśród biznesmenów jak i zwykłych użytkowników, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania, wydajność i niezawodność. Tak też prezentuje się model Tecra S11-126.

Toshiba Tecra S11-126 to typowo klasyczny przedstawiciel notebooków biznesowych Toshiby. Model ten pracuje w oparciu o procesor Intel Core i5 i jest wyposażony w 4 GB pamięci RAM oraz dysk twardy o pojemności 320 GB. Za wyświetlanie obrazu odpowiada dedykowana do zastosowań profesjonalnych karta graficzna NVIDIA Quadro NVS 2100M. Ekran o przekątnej 15,6 cala, do podświetlania którego zastosowano diody LED, pracuje w maksymalnej rozdzielczości 1600 x 900 punktów. Dzięki wyposażeniu notebooka w złącze Mini DisplayPort możliwe jest także podłączenie zewnętrznych, wysokiej klasy, monitorów, telewizorów czy też projektorów.

Tecra S11-126_1

Tecra S11-126 jest dostępna z manipulatorem AccuPoint. Dodatkowo, do tego modelu, możemy także dokupić dedykowaną stację dokującą. Kolor obudowy nowej Toshiby to tradycyjna czerń, z którą idealnie komponują się matowe tekstury zastosowane na jej zewnętrznej i wewnętrznej części.

Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez producenta Tecra S11-126 charakteryzuje się także poprawioną wytrzymałością i wyższym bezpieczeństwem pracy. Odpowiadać za to mają zastosowane wysokiej klasy materiały i technologie. Wystarczy choćby wymienić magnezową obudowę, specjalnie wzmocnione zawiasy, klawiaturę odporną na zalanie czy też w końcu moduł tłumiący drgania ekranu.

Tecra S11-126_2

Poniekąd potwierdzeniem powyższego jest trzyletni okres gwarancyjny, który można przedłużyć aż do pięciu lat.

Tecra S11-126 jest dostępna w sprzedaży z systemem operacyjnym Windows 7 Professional w wersji 64-bitowej. W zestawie znajduje się także DVD z systemem operacyjnym Windows XP Professional.

Na koniec pozostaje jeszcze podanie ceny najnowszego dziecka Toshiby. Ta niestety, jak to ma zazwyczaj miejsce w przypadku rozwiązań biznesowych, nie należy do najniższych i wynosi 4299 PLN.

Tecra S11-126_3

Szczegółowa specyfikacja techniczna tego modelu dostępna jest na stronie producenta.

blog comments powered by Disqus
Toshiba Tecra S11-126 – klasyczny biurowiec