PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

myPhone 1180 TUTTI – kolejny funkcjonalny telefon w niskiej cenie

myPhone 1180 TUTTI – kolejny funkcjonalny telefon w niskiej cenie

Niemal dokładnie rok po wprowadzeniu na rynek bestsellera wśród najtańszych telefonów, modelu 1170 EASY, myPhone wprowadza jego następcę - 1180 TUTTI. To klasyczny telefon budżetowy, który jednak oprócz oczywistej obsługi połączeń głosowych i wiadomości SMS umożliwia słuchanie programów radiowych, posiada kolorowy wyświetlacz i latarkę. Sugerowana cena detaliczna telefonu – 119 złotych.

Telefon myPhone 1180 TUTTI to nowy przedstawiciel serii tanich urządzeń o podstawowej funkcjonalności. Tak jak poprzednik – model 1170 EASY - jest świetnym kandydatem na hit na listach bestsellerów wśród najtańszych telefonów.

myPhone 1180 TUTTI

myPhone 1180 TUTTI wyposażony został w ergonomiczną obudowę wykonaną z tworzyw sztucznych. Jednoelementowa, gumowa klawiatura jest przyjemna w użyciu, a także chroni wnętrze telefonu przed drobinkami kurzu i innymi zabrudzeniami. Menu wyświetlane jest na kolorowym ekranie TFT o przekątnej 1,44”.

TUTTI najlepiej nadaje się do czynności, których spodziewamy się po telefonie komórkowym, czyli do sprawnej obsługi połączeń głosowych i wiadomości SMS. Nie zamyka to jednak listy funkcjonalności tego telefonu. Znajdziemy tu jeszcze radio FM działające bez konieczności podłączenia zestawu słuchawkowego, latarkę diodową, kalkulator, kalendarz i alarm.

myPhone 1180 TUTTI

Rozmowy można przeprowadzać za pomocą zestawu hands-free, będącego na wyposażeniu produktu, jak również wykorzystując tryb głośnomówiący. O połączeniu przychodzącym oprócz dźwięku dzwonka może poinformować nas wibracja. Możemy skorzystać również z funkcji szybkiego wybierania, przyporządkowując dowolny numer pod jeden z ośmiu klawiszy.

myPhone 1180 TUTTI

Telefon zasilany jest akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 500 mAh. Pozwala on na działanie myPhone 1180 TUTTI do 144 godzin w stanie czuwania i na przeprowadzenie do 240 minut rozmów. Telefon jest lekki, wraz z akumulatorem waży jedynie 70 gramów. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i czerwono-czarnej.

myPhone 1180 TUTTI

Sugerowana cena detaliczna myPhone 1180 TUTTI – 119 złotych brutto. Telefon objęty jest 24-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door.

blog comments powered by Disqus
myPhone 1180 TUTTI – kolejny funkcjonalny telefon w niskiej cenie