PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Telefon za 99 złotych, czyli myPhone 1170 easy

Telefon za 99 złotych, czyli myPhone 1170 easy

Kolejna przedświąteczna premiera telefonu myPhone – do sprzedaży został wprowadzony model myPhone 1170 easy. Easy? Tak, łatwo podjąć decyzję o zakupie tego telefonu mającego kolorowy wyświetlacz, radio i latarkę, bo kosztuje tylko 99 złotych.

Polski producent telefonów komórkowych nie zapomniał o osobach, które poszukują naprawdę taniego urządzenia do kontaktów z najbliższymi. myPhone 1170 easy ma szansę stać się kolejnym bestsellerem spod znaku myPhone. Sugerowana cena detaliczna poniżej 100 złotych nie oznacza bynajmniej ubogiej funkcjonalności. Producent wyposażył telefon podobnie do urządzeń konkurencji, jednak tych o kilkadziesiąt procent droższych od modelu 1170.

Telefon został wyposażony w 1,5-calowy ekran LCD. 65 tysięcy kolorów to wartość, która nadal często gości w specyfikacjach wyświetlaczy wielokrotnie droższych urządzeń na rynku i myPhone 1170 easy wcale nie musi się jej wstydzić. Nowy model ma niewielkie wymiary (101 x 44 x 20 mm) i bardzo małą masę (61 gramów z baterią), co oznacza, że jest mniejszy i lżejszy od większości urządzeń na rynku.

myPhone 1170 easy

Obudowa z białego i czarnego trwałego tworzywa ma przetłoczenia imitujące skórę na tyle i na bokach. Praktyczna, gumowa klawiatura wykonana jako jeden element zapowiada bezawaryjną pracę – różne drobinki kurzu i brudu będą miały utrudnione zadanie i kłopot z wniknięciem pod klawiaturę. Wyposażenie myPhone 1170 easy to także odbiornik radiowy działający w paśmie FM oraz latarka. W telefonie znajdziemy również kalkulator, kalendarz, alarm i konwerter walut.

Urządzenie zasilane jest baterią litowo-jonową o pojemności 550 mAh; działa do 6 dni w stanie czuwania oraz pozwala na przeprowadzenie do 184 minut rozmów. myPhone 1170 easy trafił do sprzedaży w kilkunastu sieciach handlowych, sklepach internetowych oraz w wielu niezależnych punktach GSM.

Telefon ten, jak większość urządzeń ze znakiem myPhone, objęty jest programem 24-miesięcznej gwarancji w systemie door-to-door. Jego sugerowana cena detaliczna brutto wynosi 99 złotych.

myPhone 1170 easy

blog comments powered by Disqus
Telefon za 99 złotych, czyli myPhone 1170 easy