PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Samsung HF4000 – Bezprzewodowa Wygoda i Bezpieczeństwo Podróżowania

Samsung HF4000 – Bezprzewodowa Wygoda i Bezpieczeństwo Podróżowania

Już w grudniu na polskim rynku pojawi się najnowszy zestaw głośnomówiący Samsung HF4000. Premierowy produkt to idealne rozwiązanie dla osób ceniących bezpieczeństwo i najwyższą jakość. Samsung HF4000 wyposażono w wydajną baterię, ekran LCD oraz funkcjonalności, bez których nie będzie mógł się obejść żaden kierowca.

Bezpieczeństwo i wygoda jazdy

Samsung HF4000 to zaawansowane urządzenie łączące w sobie najwyższy stopień praktyczności oraz nowoczesny design, który doskonale sprawdzi się we wnętrzu każdego auta czy biura. Kompaktowy i funkcjonalny Samsung HF4000, pozwala z łatwością odebrać, wyciszyć i odrzucić rozmowę oraz zainicjować połączenie z ostatnio wybieranym numerem bez konieczności sięgania po telefon. Natomiast dzięki zastosowaniu ekranu LCD dostęp do funkcji urządzenia staje się jeszcze wygodniejszy i prostszy.

Co więcej, z poziomu HF4000 zyskujemy dostęp do wszystkich potrzebnych numerów, zestaw wyposażono bowiem w Bluetooth PBAP (Phone Book Access Profile) – usługę umożliwiającą transfer numerów zgromadzonych w telefonie bezpośrednio do zestawu głośnomówiącego. Na pokładzie Samsung HF4000 znalazło się również miejsce dla funkcji multipoint, dzięki której do zestawu można podłączyć dwa telefony komórkowe. Nad szybką transmisją danych czuwa technologia Bluetooth 2.1 z EDR. Nie do przecenienia jest także wydajna bateria gwarantująca ponad 15 godzin rozmów oraz ponad miesiąc pracy słuchawki w trybie czuwania. Bez problemu możemy wybrać się więc w długą podróż i nie martwić się o konieczność ładowania zestawu.

Cena i dostępnośćSamsung HF4000 jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 249 zł.

Jakie słuchawki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu słuchawek z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które słuchawki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Master & Dynamic MH40 Master & Dynamic MH40Best of the best!
2Bowers & Wilkins P7 Wireless Bowers & Wilkins P7 Wireless Sprawdź sam
3Audio-Technica ATH-MSR7NC Audio-Technica ATH-MSR7NC Ten ma niezłą cenę!
4Audio-Technica ATH-A990Z Audio-Technica ATH-A990Z Polecany model
5Audeze Sine Audeze Sine Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Słuchawek Dla Wymagających - Ranking + TEST

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Samsung HF4000 – Bezprzewodowa Wygoda i Bezpieczeństwo Podróżowania