PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Lark BEAT: 3 w 1 w formacie breloka

Lark BEAT: 3 w 1 w formacie breloka

Lark BEAT to zgrabne połączenie odtwarzacza MP3, dyktafonu i przenośnej pamięci USB o pojemności 2GB lub 4 GB w unikalnej, czarnej obudowie przyprawionej energetyzującym czerwonym akcentem. Niewielki ekranik pozwala na sprawny wybór funkcji i zapisanych plików. Lark BEAT zasilany jest z jednej baterii AAA (LR3), która zapewnia ok. 8 godzin pracy. W komplecie z urządzeniem użytkownik otrzymuje słuchawki stereofoniczne. Sugerowana cena detaliczna to 69 zł za wersję o pojemności 2 GB i 89 zł za 4 GB

Lark BEAT odtwarza pliki muzyczne (formaty MP3 i WMA) z jednoczesnym wyświetlaniem na ekranie nazwy utworu i wykonawcy, o ile informacje te zapisane są w pliku (tzw. tagi ID3). Możliwe jest także wyświetlanie tekstu utworu, należy jedynie dograć odpowiednie, dostępne w internecie pliki lrc. Taka funkcja, obok dostarczania rozrywki i satysfakcji, wydatnie wspomaga naukę języków obcych

Bardzo czuły mikrofon pozwala wykorzystać Lark BEAT jako dyktafon, dzięki czemu łatwo zarejestrujemy ulotne pomysły, rozmowy czy stworzymy choćby prozaiczną listę zakupów. Nagrania głosowe zapisywane są w plikach WAV. Dla wersji z pamięcią 2GB maksymalny czas nagrania to ok. 20 godzin.

Po podłączeniu do złącza USB komputera Lark BEAT jest od razu, bez instalowania żadnych sterowników, widoczny jako dodatkowy dysk/pamięć zewnętrzna. Można wówczas przenosić do niego pliki mp3, zgrywać nagrania z dyktafonu czy traktować jako przenośny schowek do innych plików.

Lark BEAT to urządzenie typu PLUG&PLAY, stąd w systemach Win2000, XP, Vista, Win7 oraz MAC OSX nie wymaga instalacji jakichkolwiek sterowników.

Sugerowana cena detaliczna Lark BEAT to 69 zł (z VAT) – 2GB i 89z ł – 4GB.
W komplecie użytkownik otrzymuje słuchawki stereo.
Gwarancja 24 miesiące.

blog comments powered by Disqus
Lark BEAT: 3 w 1 w formacie breloka