PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Akademia BlackBerry we Wrocławiu zaprasza

Szybki spis treści
Akademia BlackBerry we Wrocławiu zaprasza

W imieniu firmy Research In Motion, producenta BlackBerry chcielibyśmy poinformować o uruchomieniu projektu Akademia BlackBerry (BlackBerry Academic Program). Akademia zostanie zainaugurowana przez Instytut Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego oraz partnerów: CSS Corp., globalnego dostawcę rozwiązań IT i Polkomtel S. A., operatora sieci komórkowej Plus. Celem programu jest przekazanie rzetelnej i aktualnej wiedzy na temat możliwości implementacji i zarządzania środowiskiem mobilnym we współczesnym przedsiębiorstwie. W czasie 60-godzinnego, bezpłatnego kursu, który odbędzie się w semestrze letnim, studenci będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat technologii BlackBerry (w tym integracji i administrowania rozwiązania BlackBerry Enterprise Solution oraz rozwijania aplikacji mobilnych).

Akademia BlackBerry

Korzyści płynące z uczestnictwa w programie to między innymi:

  • Dostęp do najnowszych smartfonów i oprogramowania BlackBerry
  • Zdobywanie praktycznych umiejętności w czasie korzystania z urządzeń wykorzystywanych przez współczesne przedsiębiorstwa
  • Poznanie technologii BlackBerry
  • Możliwość otrzymania certyfikatów przyznawanych w ramach BlackBerry Certification Program
  • Zdobycie umiejętności cenionych przez przyszłych pracodawców

Konferencja inaugurująca program odbędzie się 25 stycznia 2011 roku o godzinie 12:00 w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego, przy ul. Joliot-Curie 15, w sali 119. Organizatorzy projektu przedstawią jego główne założenia i program kursu.

Więcej informacji

blog comments powered by Disqus
Akademia BlackBerry we Wrocławiu zaprasza