PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Razer Switchblade - przenośna maszyna do grania

Razer Switchblade - przenośna maszyna do grania

Razer Switchblade - przenośna maszyna do gier komputerowych - o krok bliżej do rzeczywistości. Najprawdopodobniej najpierw pojawi się w Chinach.

Koncepcja przenośnego urządzenia do gier PC, Razer Switchblade, jest o kolejny krok w kierunku stania się realnym produktem. Wszystko dzięki firmie zajmującej się akcesoriami do gier, która ogłosiła strategiczne partnerstwo z Intel’em oraz chińskim dostawcą usług internetowych i gier - Tencent.

Razer Switchblade

Po raz pierwszy zetknąć się z Razer Switchblade można było podczas targów CES 2011, w Las Vegas, w styczniu tego roku. Preinstalowany Windows 7, łączność 3G, Wi-Fi, mini-HDMI, USB 3.0, standardowe wejście słuchawkowe i mikrofonowe, dowiodły nowych perspektyw. Miłym akcentem jest bardzo czuły ekran multi-dotykowy, lecz głównym atutem sprzedażowym Switchblade jest dynamiczna klawiatura, która wyświetla różne schematy wprowadzania danych, w zależności od potrzeb konkretnej gry.

Razer Switchblade

To właśnie ten aspekt, przyciągnął uwagę firmy Tencent: "Jesteśmy wyjątkowo podekscytowani możliwością wprowadzenia rewolucyjnego Razer Switchblade dla milionów użytkowników naszych gier, pozwalając im na doświadczanie naszego świata rozrywki w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie." powiedział Steven Ma, chiński deweloper VP.

Razer Switchblade

Niektóre pozycje firmy, jak chociażby Dungeon Fighter, Crossfire, League of Legends, czy QQ Speed, zostaną dostosowane do Switchblade, oczywiście z odpowiednimi układami klawiszy. Zawarta umowa gwarantuje, że urządzenie zostanie ciepło przyjęte w Chinach.

Razer Switchblade

Na chwilę obecną nie znamy daty premiery ani ceny produktu. Razer zapewnia, że więcej informacji poda wkrótce.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Razer Switchblade - przenośna maszyna do grania
Autor: keNzi