PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Centrum cyfrowej rozrywki w Twoim salonie

Centrum cyfrowej rozrywki w Twoim salonie

Twoja multimedialna biblioteka zaczyna pękać w szwach ? Masz coraz więcej plików filmowych i muzycznych, zapisanych w różnych formatach? Teraz, dzięki odtwarzaczowi multimedialnemu Philips HMP3000, możesz odtwarzać je wszystkie na ekranie Twojego telewizora.

Urządzenie HMP3000 odczytuje pliki bez potrzeby konwertowania ich, nawet w przypadku formatów takich jak RMVB, FLV, MKV, ISO czy DviX Plus HD.

Zanurz się we wspomnieniach

Teraz w każdej dowolnej chwili możesz zamienić swoje mieszkanie w salę kinową, jak również salon muzyczny czy galerię ze zdjęciami. Zaproś najbliższych przyjaciół czy rodzinę i wspólnie bawcie się w rytmach ulubionej muzyki lub jeszcze raz przeżyjcie wakacyjne przygody! Odtwarzacz multimedialny Philips HMP3000 pozwala na odtwarzanie rozmaitych plików audio (m.in. WAV, MP3, WMA) czy wyświetlanie zdjęć (m.in. JPEG, JPG, TIFF, GIF). Wystarczy jeden przewód HDMI, aby połączyć odtwarzacz z telewizorem i oddać się multimedialnym rozrywkom.

a

Kwintesencja elegancji i łatowści obsługi

Elegancki odtwarzacz multimedialny Philips HMP3000 wyposażony został w złącze USB 2.0 oraz gniazdo kart SD. Prosta w obsłudze funkcja kopiowania, przenoszenia i usuwania plików między różnymi nośnikami danych sprawi, że z łatwością podzielisz się zbiorami multimedialnymi ze znajomymi. Ponadto złącze USB umożliwi Ci aktualizację oprogramowania odtwarzacza dzięki czemu Philips HMP3000 będzie także w stanie odtwarzać formaty video, które powstaną w przyszłości – oczywiście o ile będą wspierane przez procesor HMP3000.

b

Philips HMP3000, poprzez złącze USB 2.0, obsługuje pendrive-y oraz zewnętrzne dyski twarde.

HMP3000, który dostępny będzie na rynku od maja 2011 roku jest pierwszym odtwarzaczem multimedialnym oferowanym przez firmę Philips. Dostępny będzie w cenie 249 zł. Kolejny model już w lipcu!

blog comments powered by Disqus
Centrum cyfrowej rozrywki w Twoim salonie