PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie niszczarki do domowego użytku |TOP 7|

Tanie głośniki do komputera firmy MODECOM

Tanie głośniki do komputera firmy MODECOM

MODECOM wprowadził do sprzedaży głośniki o symbolu MC-S2. Są one bezpośrednim następcą modelu MC-S1, który zdobył uznanie w prasie oraz vortalach komputerowych i zebrał bardzo optymistyczne opinie wśród wielu użytkowników. Najnowszy zestaw 2.1 zapewnia lepszą reprodukcję dźwięku oraz dodatkowe możliwości. Producent odświeżył również wygląd głośników, dodając im lekkości i stylu.

„Ten zestaw głośnikowy to znakomita propozycja użytkowników komputerów, którym zależy na czystym brzmieniu stereo wzbogaconym mocnym basem. Przy jego projektowaniu braliśmy pod uwagę nie tylko trendy rynkowe, ale również sugestie użytkowników wcześniejszego modelu, które okazały się dla nas bardzo cenne. Dzięki nim mogliśmy stworzyć nowy, lepszy produkt, który stylistycznie wpasowuje się w obecne czasy i zapewnia bardzo dobrą jakość dźwięku oraz funkcjonalność. MC-S2 będzie cieszył uszy czystym przekazem podczas oglądania filmów lub słuchania muzyki, a gracze docenią przestrzeń i moc w trakcie cyfrowej rozrywki.” - powiedział Krzysztof Wójciak, Dyrektor Zarządzający MODECOM S.A.

MC-S2

Zestaw MODECOM MC-S2 składa się z dwóch głośników satelitarnych przetwarzających tony wysokie, które wspierane są przez solidny subwoofer reprodukujący potężne basy. Dzięki ich połączeniu możliwe jest uzyskanie dźwięku w pełnym paśmie od 30 Hz do 20 KHz. W komplecie znajduje się również przewodowy pilot, który wyposażony został w wejście audio dla zewnętrznych źródeł (np. odtwarzacza MP3) oraz wyjście słuchawkowe. Dodatkową zaletą są ekranowane głośniki satelit, które można ustawić w pobliżu monitora lub telewizora bez obawy o zniekształcenia obrazu.

Sugerowana cena MODECOM MC-S2 – 89 PLN

blog comments powered by Disqus
Tanie głośniki do komputera firmy MODECOM