PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Raport specjalny - sprzęt AGD

  • Dodano: 6 lat, 11 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Raport specjalny - sprzęt AGD

Raport specjalny serwisu Skąpiec.pl dotyczący zakupów AGD w Internecie nie tylko prezentuje najpopularniejsze produkty, ale również wyjaśni wiele nurtujących potencjalnych nabywców wątpliwości. Sprzęt AGD jest kategorią, której potencjał już dawno dostrzegli właściciele sklepów internetowych. Artykuły gospodarstwa domowego zaradny Internauta może kupić zarówno w sklepach internetowych, które zajmują się sprzedażą specjalistycznego asortymentu, jak i tych o szerokiej ofercie. Poniższy raport powstał, aby zapoznać użytkowników z najpopularniejszymi produktami AGD i dostarczyć im rzetelnej wiedzy na temat wyboru produktów.

Raport specjalny, który oddajemy w Państwa ręce, składa się z dwóch części. Pierwszy rozdział raportu "Uporządkuj swój świat" poświęcony jest odkurzaczom, żelazkom, zmywarkom oraz pralkom. Druga część raportu "Nowoczesna kuchnia" dotyczy akcesoriów kuchennych. Czytelnicy znajdą w nim informację m.in. na temat ekspresów do kawy, mikserów, robotów kuchennych czy płyt elektrycznych i gazowych.

Metodologia raportu
W okresie od stycznia do kwietnie 2011 roku dział AGD na Skąpiec.pl odnotował ponad 2mln odwiedzin. To właśnie na podstawie tych danych powstała pierwsza część naszego raportu specjalnego. Aby uzyskać kompletne dane pod uwagę wzięliśmy następujące parametry: rozkład popularności filtrów i rozkład popularności wartości wewnątrz filtrów. Aby wyłonić najpopularniejsze produkty przeanalizowaliśmy także ilość odwiedzin poszczególnych produktów. Za wskaźnik preferencji przyjęliśmy popularność działów, kategorii, marek oraz indywidualnych produktów wśród osób odwiedzających serwis. Popularność z kolei postanowiliśmy mierzyć oglądalnością. Z tego założenia wynika, że im większą oglądalność ma dany produkt, tym bardziej jest popularny i w tym większym stopniu jest preferowany.

Lista Top 10
TOP 10 to zestawienie najpopularniejszych produktów z sektora AGD. Zestawienie powstało na bazie analizy popularności ponad 65 tys. produktów ze wszystkich kategorii AGD dostępnych na Skąpiec.pl . Badanie popularności zostało przeprowadzone na próbie użytkowników Skąpiec.pl, którzy od stycznia do końca kwietnia ponad 2 miliony razy odwiedzili dział poświęcony AGD. W zestawieniu znalazły się zarówno duże jak i małe produkty z segmentu AGD. Użytkownicy Skąpiec.pl wykazali największe zainteresowanie wyposażeniem kuchni. Pierwsze miejsce w zestawieniu zajęło żelazko Philips GC4410. Produkt dostępny jest w ofercie 54 sklepów internetowych prezentujący swój asortyment na Skąpiec.pl . W porównaniu z zeszłym rokiem nowinką w TOP10 AGD jest automat do wypieku chleba.

Raport znajduje się pod linkiem
https://www.skapiec.pl/raport/specjalny/raport_specjalny_sprzet_agd_052011.pdf

Poniżej newsa, znajduje się zestawienie najpopularniejszych produktów w swoich kategoriach, które znalazły się w raporcie specjalnym.

raport

blog comments powered by Disqus
Raport specjalny - sprzęt AGD