PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Tablet, więcej niż gadżet

Tablet, więcej niż gadżet

Według prowadzonych badań, do 2014 roku tablety będą w posiadaniu około 180 milionów klientów na całym świecie. Tablety podbijają serca konsumentów dzięki dotykowemu wyświetlaczowi i ogromnej funkcjonalności. Tablet stał się synonimem wygody. Nastała tabletomania!

Według prowadzonych badań, do 2014 roku tablety będą w posiadaniu około 180 milionów klientów na całym świecie. Tablety podbijają serca konsumentów dzięki dotykowemu wyświetlaczowi i ogromnej funkcjonalności. Tablet stał się synonimem wygody. Nastała tabletomania

Tablet, więcej niż gadżęt

Tablet nie jest tylko i wyłącznie gadżetem. Wszyscy pasjonujący się w nowinkach technologicznych znajdują przyjemność w samym posiadaniu i pracy z urządzeniem. Znawcy rynku elektronicznego zauważają jeszcze większe możliwości jakie daje tablet.

Do zalet tabletów możemy zaliczyć dużą przekątną ekranu dającą większy komfort pracy, możliwość przeglądania stron www, dostęp do e-maila, możliwość czytania e-gazet i e-booków. Dodatkowo zastosowanie systemu Android zwiększa mobilność tabletu i sprawia, że urządzenie jest znacznie bardziej funkcjonalne w podróży niż wyposażony w Windows netbook.

Tablet, więcej niż gadżęt

Tabletomania

Analityk RBC Mike Abramsky przedstawił raport z którego wynika, że rynek tabletów ma gigantyczny potencjał. Przewiduje on że w niedługim czasie na świecie będzie aż 180 mln użytkowników tabletów, a urządzenia z Androidem osiągną 40 proc. udział w rynku.

Tablet, więcej niż gadżęt

Największy potencjał kryje się wśród tabletów ze średniej półki cenowej. W takim założeniu tablet ma stawać się bardziej dostępny, popularny i wykorzystywany na co dzień, na równi z telefonem komórkowym.

"Tablet powinien być gadżetem osiągalnym cenowo dla przeciętnego Polaka, tak jak ma to miejsce w przypadku rynków zachodnich. - Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości tablety wyposażone w najpopularniejszy obecnie na rynku system Android. Ceny urządzeń zaczynają się już od 550 zł" - przekonuje przedstawiciel marki Kiano.

System android

Za systemem Android kryje się duży potencjał. System rozwija się bardzo szybko i pozwala na duży komfort użytkowania sprzętu w każdej sytuacji. System posiada prostu interfejs, charakteryzuje się dużą szybkością, energooszczędnością i pozwala na dostęp do ogromnej liczby aplikacji.

"Android Market przypomina wielki sklep wielobranżowy z całym szeregiem półek przepełnionych aplikacjami. Rozrywka, edukacja i sieci społecznościowe w jednym miejscu. Android doskonale wpisuje się w filozofię urządzeń mobilnych" – podkreśla Tomasz Szacoń, przedstawiciel marki Kiano.

POLECAMY: Recenzja tabletu Kiano Blade Core

Szansa dla e-czasopism

W Polsce zauważalny jest nowy trend w postaci migracji prasy do mobilnych urządzeń. Według analityków jest to szansa dla producentów tabletów jak i samych mediów. E-gazety mogą być wzbogacane elementami filmowymi i dźwiękowymi. Zyskują więc one nowy multimedialny charakter. Artykuły mogą być również szybko aktualizowane, dlatego użytkownicy mogą dostawać najgorętsze treści.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Tablet, więcej niż gadżet