PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Wakacje od RAT z Orange

Polska nawigacja w Android Market

Polska nawigacja w Android Market

MapaMap jest pierwszym polskim systemem nawigacji GPS, jaki pojawił się w sklepie Android Market. Wszyscy użytkownicy mobilnych urządzeń z systemem Android będą w końcu mieli dostępną nawigację z porządnymi mapami Polski. MapaMap jest perfekcyjną nawigacją ze wszystkimi informacjami które są niezbędne w nawigacji samochodowej po Polce. MapaMap oprócz tego, że poprowadzi nas zakręt po zakręcie, ostrzeże nas także przed fotoradarem, przekraczaniem prędkości oraz pozwoli znaleźć dowolny obiekt POI.

MapaMap dostępna jest pod adresem: link. Pojawienie się MapaMap w Android Market oznacza, że będą ją mogli zainstalować nie tylko użytkownicy popularnych Smartphon’ów z Androidem, ale również osoby posiadające tablet z tym systemem operacyjnym. Pobranie i instalacja programu jest bezpłatna, jednak do pełnej jego aktywacji należy zakupić licencję na korzystanie z mapy Polski. Licencje pod postacią numerów seryjnych producent oferuje poprzez stronę produktu www.MapaMap.pl

5

3

Zaletą MapyMap jest to, że kiedy raz kupimy licencję na jej korzystanie, mamy dostęp nieograniczony czasowo. Podczas procesu instalacji system nawigacyjny MapaMap z całym pakietem map zostanie zainstalowany w urządzeniu lub na karcie SD. Dzięki takiemu rozwiązaniu mapy będą "on-board", bez konieczności pobierania ich z Internetu. Ma to zaletę tak, że nawigacja działać będzie zawsze, nawet tam gdzie nie mamy dostępu do internetu.

4

Z nawigacji MapaMap można również korzystać podczas wycieczek pieszych lub kiedy jeździmy na rowerze. Producent zadbał o to, aby w bazie danych mapowych nie zabrakło pieszych szlaków turystycznych, ścieżek rowerowych oraz danych o ukształtowaniu terenu całej Polski. Pieszą nawigację po miastach ułatwia bogata baza obiektów POI, wśród których znajdziemy nie tylko obiekty noclegowe i gastronomiczne, ale także wszelkie miejsca istotne z punktu widzenia turysty, takie jak: muzea, pomniki, zabytki czy punkty widokowe.

2

1

blog comments powered by Disqus
Polska nawigacja w Android Market