PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Najpopularniejsze smartfony Sony Ericsson

Najpopularniejsze smartfony Sony Ericsson

Sony Ericsson po raz kolejny opublikował zestawienie swoich najpopularniejszych telefonów komórkowych, które najlepiej się sprzedają na oficjalnej stronie sklepu. W poprzednim miesiącu, najchętniej kupowanymi telefonami były: Xperia active, Xperia ray oraz nowa generacja Xperia mini. Dziś prezentujemy Wam zestawienie najpopularniejszych telefonów Sony Ericsson we wrześniu:

1. Sony Ericsson Xperia active - w kolorach czarny z pomarańczowym

Najpopularniejszy smarfton dla osób aktywnych. Telefon jest odporny na kurz i wodę. Produkt wyposażono w wyświetlacz Reality Display Mobile BraviaEngine, który pokryto warstwą antyzadrapaniową. Ciekawostką jest fakt, że telefon reaguje nawet na ruch mokrego palca.

Sony Ericsson Xperia™ active

Więcej o telefonie: link

2.      Sony Ericsson Xperia ray - w kolorze złotym

Jest to bardzo stylowy telefon posiadający system Android. Telefon wyposażono w ekran dotykowy Reality Display z silnikiem mobilnym BRAVIA. Dodatkowo telefon posiada bardzo wydajną baterię.

Sony Ericsson Xperia™ ray

Więcej o telefonie: link

3.      Sony Ericsson Xperia mini

Jest to najmniejszy telefon który posiada funkcję nagrywania filmów HD. W telefonie na rogach ekranu można umieścić aplikację i gry Android. Produkt jest zgodny z filozofią GreenHeart.

Sony Ericsson Xperia™ mini

Więcej o telefonie: link

4.      Sony Ericsson Xperia mini pro

Telefon posiada system Android. Oprócz tego produkt wyposażony jest w klawiaturę QWERTY. Smartfon posiada aparat o rozdzielczości 5 mpx. Możliwe jest nagrywanie filmów HD. Telefon posiada wyświetlacz Reality Display z technologią Mobile BRAVIA Engine.

Sony Ericsson Xperia™ mini pro

Więcej o telefonie: link

5.      Sony Ericsson Xperia neo w kolorze czerwonym

Telefon posiada najnowszą platformę operacyjną Android 2.3, która umożliwia dostęp do Google Mobile Services i ponad 250 000 aplikacji w Android Market oraz portali społecznościowych. Telefon posiada ekran Reality Display z technologią Mobile BRAVIA Engine.

Sony Ericsson Xperia™ neo

Więcej o telefonie: link
blog comments powered by Disqus
Najpopularniejsze smartfony Sony Ericsson