PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Najpopularniejsze modele Sony Ericsson w październiku

Najpopularniejsze modele Sony Ericsson w październiku

Pora przedstawić kolejne zestawienie najpopularniejszych telefonów w oficjalnym sklepie Sony Ericsson. Podobnie jak w poprzednim zestawieniu tak i teraz największym zainteresowaniem cieszył się telefon Xperia Active. Do czołówki dołączył telefon Xperia arc S, który można kupić od połowy października. Duże zainteresowanie uzyskał także telefon komórkowy Xperia pro. Oto najlepiej sprzedające się modele w październiku.

1.       Sony Ericsson Xperia active - w kolorach czarny z pomarańczowym.

Jest to smartfon posiadający system Android. Produkt został tak wykonany, że jego obudowa posiada podwyższoną wytrzymałość. Telefon jest odporny na wodę i kurz. Ekran telefonu został pokryty warstwą antyzadrapaniową. Ekran reaguje na ruchy nawet mokrego palca. Działa on bez żadnych problemów nawet w czasie deszczu. Xperia active posiada zainstalowane aplikacje sportowe, dzięki którym można zaplanować ćwiczenia i śledzić uzyskiwane wyniki.

Sony Ericsson Xperia active

więcej: link

2. Sony Ericsson Xperia arc S - w kolorze Gloss Black

Xperia arc S jest to niezwykle szybki telefon, który gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Wyświetlacz Reality z technologią Mobile BRAVIA Engine daje obraz doskonałej jakości na 4,2 calowym ekranie. Telefon posiada aparat fotograficzny o matrycy 8,1 mpx z czujnikiem Exmor R. Produkt pozwala na nagrywanie filmów w jakości HD. Telefon posiada procesor o taktowaniu 1,4 GHz.

Sony Ericsson Xperia arc S

więcej: link

3. Sony Ericsson Xperia pro - w kolorze czarnym

Xperia pro jest to telefon posiadający wysuwaną klawiaturę QWERTY. Produkt został wyposażony w system Android. Telefon nadaje się doskonale jako telefon biznesowy. Xperia pro posiada zainstalowany pakiet OfficeSuite Pro, który pozwala edytować dokumenty. Telefon pozwala na kręcenie filmów w jakości HD i oglądanie ich na niezwykle wyraźnym ekranie.

Sony Ericsson Xperia pro

więcej: link

ranking

blog comments powered by Disqus
Najpopularniejsze modele Sony Ericsson w październiku