PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Telewizorów OLED do 10000 zł

Nowe serwisy na platformie Sony Internet TV

Nowe serwisy na platformie Sony Internet TV

Firma Sony poinformowała, że na platformie Sony Internet TV pojawiły się nowe dostępne serwisy - MUBI oraz 3D Experience. Platforma Sony Internet TV dostępna jest w telewizorach BRAVIA, odtwarzaczach Blu-ray, a także w zestawach kina domowego. Dzięki nowym serwisom, użytkownicy sprzętu marki Sony uzyskają dostęp do ogromnej ilości filmów oraz kilkudziesięciu materiałów filmowych w 3D.

Serwis MUBI oferuje klasyczne i niezależne pozycje filmowe z całego świata. Daje również możliwość przyłączenia się do społeczności danego filmu. Serwis oferuje 30-dniowy okres próbny dla posiadaczy produktów firmy SONY. Katalog filmów dostępnych w serwisie jest systematycznie uzupełniany o nowe wybitne filmy z międzynarodowych festiwali.

Sony Internet TV

Oferta serwisu 3D Experience obejmuje różne promocyjne materiały video dostępne w formacie 3D. Serwis jest dostępny dla użytkowników sprzętu Sony z 3D takich jak LCD Bravia, odtwarzacze Blue-ray . 3D Experience jest dostępny bezpłatnie od razu po zakupie oraz bez dodatkowej rejestracji. Serwis oferuje około 50 różnorodnych materiałów w 3D.

blog comments powered by Disqus
Nowe serwisy na platformie Sony Internet TV