PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Środy z Orange w Multikinie

Środy z Orange w Multikinie

Orange od 1 stycznia 2012 roku będzie kontynuować współpracę z siecią multipleksów Multikino. Nie jest to jedyna nowość. Od stycznia Orange wprowadza nielimitowaną liczbę kodów, które pozwalają kupić dwa bilety do kina w cenie jednego. Promocja obejmuje pełen dostęp do filmów w 3D oraz rabat na zakupy w barach kinowych.

"Środy z Orange w Polsce to wielki sukces i przykład aktywnej komunikacji firmy z klientami. Gdy popularność akcji spowodowała, że liczba kodów na środowe seanse kinowe zaczęła stanowić barierę, rozmawialiśmy o tym z klientami w mediach społecznościowych i obiecaliśmy zmianę. Dziś, dzięki współpracy z Multikinem, możemy zapewnić, że każdy nasz klient będzie mógł wybrać się do kina z Orange i oglądać filmy w wybranej technologii 2D lub 3D" – mówi Konrad Ciesiołkiewicz, dyrektor PR i Sponsoringu Grupy TP.

Środy z Orange w Multikinie

Od stycznia 2012 roku kody które umożliwiają kupienie dwóch biletów na seans kinowy w cenie jednego, będą dostępne dla wszystkich użytkowników telefonów w sieci Orange, którzy będą zainteresowani promocją. Jedyne ograniczenie to liczba miejsc w Multikinie. Akcja dotyczy filmów wyświetlanych zarówno w 2D jak i 3D. By z nich skorzystać wystarczy wysłać SMS o treści FILM pod numer 241.

Każdy kto skorzysta z akcji Środy z Orange będzie miał rabat 15 % na zestaw specjalny w barach kinowych. Umowa z siecią Multikino została podpisana na trzy lata, do końca 2014 roku.

Akcja Środy z Orange istnieje od kwietnia 2009 roku. 32 miesiące istnienia akcji spowodowały że środa stała się dniem specjalnym wszystkich kinomanów. W ramach akcji kina odwiedziło już ponad 3 miliony osób.

Najbardziej popularnym filmem wśród uczestników Śród z Orange była polska komedia „Och Karol 2”, która przyciągnęła do kin ponad 101 tysięcy widzów. Niewiele mniejszą widownię zgromadziła „Incepcja”, którą zobaczyło ponad 100 tysięcy klientów Orange.

blog comments powered by Disqus
Środy z Orange w Multikinie