PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Kamera Cofania w Parze z Nawigacją Mio

Kamera Cofania w Parze z Nawigacją Mio

Firma Mio Technology wprowadza ciekawą promocję. W pakiecie z nawigacjami Spirit 685 i Spirit 687, będzie można nabyć specjalna bezprzewodowa kamerę do cofania. Jest to rozwiązanie, które ułatwi kierowcom trudne manewry. Obraz z tyłu samochodu będzie wyświetlany na 5 calowym ekranie nawigacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu kierowca łatwiej i szybciej dostrzeże niebezpieczne sytuacje na drodze i podczas cofania. Sugerowane ceny pakietu rozpoczynają się od 779zł.

Pakiet od Mio pozwala efektywnie wykorzystać możliwości pokazywania obrazu video na ekranie nawigacji samochodowej. W tą funkcję wyposażone zostały modele serii linii Spirit 2011. Kiedy prowadzimy samochód, po włączeniu biegu wstecznego, urządzenie Mio przełącza się w specjalny tryb cofania. Obraz obserwujemy na 5 calowym ekranie z wysoką rozdzielczością (640 × 480 pixeli). Kąt widzenia w pionie to około 80°, a w poziomie około 120°. Takie parametry zapewniają dobry przegląd sytuacji i usprawniają podejmowanie decyzji przez kierowcę.

Kamera dostępna w pakiecie ma niewielkie rozmiary, jest lekka, dzięki czemu możemy ją umieścić na przykład przy tablicy rejestracyjnej. Kamera może działać w temperaturze od -20C˚, aż do 70 stopni powyżej zera. Urządzenie jest odporna na pył i wodoodporna, podbnie jak odbiornik sygnału. Co więcej jest też kompatybilna z większością samochodowych systemów medialnych.

Nawigacje Spirit 685 i Spirit 687

TMC jest to usługa informowania o utrudnieniach na drodze. W tą technologię wyposażono modele z serii Spirit. Dane odbierane są przez nawigację za pośrednictwem fal FM, dzięki czemu są one precyzyjne i zawsze aktualne. Dzięki nim, jeśli na wybranej wcześniej trasie znajdzie się jakaś przeszkoda, urządzenie wytyczy nową trasę przejazdu. Funkcja ta dostępna jest na terenie całej Polski za darmo.

Spirit 687

Oprócz TMC Mio Spirit 685 i 687 oferują technologię SmartRoutes. Funkcja ta pozwala na inteligentne wyznaczenie trasy. Oprócz tego pozwala również wybrać alternatywną trasę dojazdu segregując je na: najszybszą, najbardziej ekonomiczną, najłatwiejszą i najkrótszą. Nawigacje posiadają również funkcję LearnMe Pro™, która monitoruje oraz zapamiętuje styl jazdy kierowcy i dostosowuje planowaną drogę do jego indywidualnych preferencji. Najnowsze urządzenia Mio Technology to także znane i cenione przez użytkowników rozwiązania, takie jak np.: asystent pasa ruchu, trójwymiarowy podgląd skrzyżowań, funkcja text-to-speech oraz symulacja trasy w tunelu.

Spirit 685

Urządzenia dostępne są u wybranych partnerów Mio Technology.

Darmowa aktualizacja map

Obie nawigacje pozwalają na dwu letnią darmową aktualizację map. Jest to ważna wiadomość, kiedy weźmiemy pod uwagę stale rozwijającą się sieć drogową w Polsce. Ponadto dostępna jest także możliwość wypożyczenia – za niewielką opłatą – map innych krajów, które nie zostały zamieszczone w urządzeniu. Mapy można wypożyczyć na 3, 7 lub 30 dni.

blog comments powered by Disqus
Kamera Cofania w Parze z Nawigacją Mio