PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Urządzenia LTE na targach CES od Huawei

  • Dodano: 6 lat temu
  • Wyświetleń: 2851
  • Ocena: (0) (0)
Urządzenia LTE na targach CES od Huawei

Huawei, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych, prezentuje na targach Consumer Electronics Show (CES) 2012 szeroką ofertę urządzeń LTE, między innymi pierwszy smartfon LTE – Huawei Ascend P1 lte. Huawei przedstawia również swoje najnowsze modele modemów LTE – Huawei E3276 – oraz routerów LTE – Huawei E5776. W sumie Huawei prezentuje na targach dziewięć urządzeń LTE.

Od momentu rozpoczęcia prac badawczo-rozwojowych nad LTE w 2004 roku, firma Huawei stała się globalnym liderem w rozwoju tej technologii i przetarła szlaki w dziedzinie jej zastosowań komercyjnych. Ponadto, Huawei jest członkiem wszystkich organizacji odpowiedzialnych za standaryzację LTE, a przedstawiciele firmy Huawei sprawują ważne funkcje w wielu grupach zajmujących się tą technologią. Wkład Huawei w rozwój LTE zaowocował szeregiem pionierskich produktów, a także pozycją lidera w kwestiach standardów, patentów i globalnej komercjalizacji technologii LTE.

Huawei CES

Zaangażowanie Huawei w propagowanie LTE na całym świecie znajduje swój wyraz w ofercie całościowych, zintegrowanych rozwiązań LTE, w której znajdują się urządzenia zapewniające dostęp do sieci przeznaczone dla klientów końcowych. Stoisko prezentujące produkty LTE Huawei na targach CES pozwala obejrzeć całą serię urządzeń LTE tej firmy w jednym miejscu. Głównym punktem programu jest bez wątpienia Huawei Ascend P1 lte, najnowszy smartfon Huawei, obsługujący sieć LTE. Wyposażony w potężny dwurdzeniowy procesor 1.5GHz i ekran Super AMOLED o przekątnej 4.3 cala Huawei Ascend P1 lte, umożliwia użytkownikom wykorzystanie zalet najnowszej technologii LTE i niezrównanej prędkości transferu danych.

Na targach prezentowane są również najnowszy modem LTE – Huawei E3276 i najnowszy router LTE – Huawei E5776. Oba urządzenia obsługują sieć LTE kategorii 4, oferując prędkość ściągania do 150 Mbps i ładowania do 50 Mbps. Huawei jest pierwszym na świecie dostawcą z urządzeniami obsługującymi sieci LTE kategorii 4, zaś oba produkty pozwalają zapoznać się z pełnymi możliwościami nowego standardu.

Huawei E398

Inne modemy LTE prezentowane przez Huawei to model Huawei E392, pierwszy na świecie modem USB multi-mode z obsługą LTE TDD/FDD/UMTS/GSM, model Huawei E397B, którego premiera odbędzie się wkrótce w Ameryce Południowej, a także Huawei E398 – pierwszy na świecie modem LTE triple-mode.

Huawei E392

Model Huawei E589, mobilny router multi-mode obsługujący LTE, 3G i 2G to drugi i ostatni prezentowany router LTE.

Huawei E589

Huawei pokazuje też Huawei EM920 – moduł LTE – oraz Huawei B593, pierwszy na świecie szerokopasmowy, bezprzewodowy router LTE TDD, obsługujący zarówno sieć LTE TDD jak i FDD z prędkością ściągania sięgającą 100Mbps i możliwością podłączenia do 32 urządzeń WiFi i komputerów stacjonarnych przez gniazdo Ethernet.

blog comments powered by Disqus
Więcej
Urządzenia LTE na targach CES od Huawei