PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

CISCO (MGBSX1-EU)

OCENA UŻYTKOWNIKÓW:

A może wiesz coś więcej o tym produkcie? Pomóż innym w wyborze i dodaj pierwszą opinię o CISCO (MGBSX1-EU).

Zobaczyło: 3619 osób
OPIS PRODUKTU
Producent wyposażył switch w 1 szt. portów 1000 Mbps. Obudowa Switcha jest w kolorze: Metal. Szerokość: 13 mm. Produkt zasilany jest poprzez: 3.3V z portu MiniGBIC przełącznika. Standardy sieciowe: 850 nm (850nm TYP., 830-860nm) MMF (Multi-Mode Fiber). Wysokość: 8 mm. Zarządzalność: n.d. Głębokość: 56 mm. Montaż w szafach RACK: Brak. Nazwa kodowa Switcha MGBSX1. Waga switcha wynosi 0,02 kg. Qos: n.d..
Instrukcja obsługi

Dziękujemy za zgłoszenie!

Specyfikacja
Parametry techniczne
Zasilanie3.3V z portu MiniGBIC przełącznika
Rozmiary i Waga Karty graficznej
Głębokość56 mm
Porty mini-GBIC62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, up to 220m
62.5/125um MMF @ 200 MHz/km, up to 275m
50/125um MMF @ 400 MHz/km, up to 500m
50/125um MMF @ 500 MHz/km, up to 550m
wwwhttp://www-pl.linksys.com/servlet/Satellite?c=L_Product_C2&childpagename=PL%2FLayout&cid=1153780629222&pagename=Linksys%2FCommon%2FVisitorWrapper www
Montaż w szafach RACKBrak
QoSn.d.
Zarządzalnośćn.d.
Kolor obudowyMetal
Możliwość mocowania do podłożaFalse
Kod_producentaMGBSX1
Wysokość8 mm
Szerokość13 mm
Standardy sieciowe850 nm (850nm TYP., 830-860nm) MMF (Multi-Mode Fiber)
TrunkFalse
Informacje dodatkoweBiuro Obsługi Klienta
Liczba portów 1000 Mbps1 szt.
Ciężar0,02
RECENZJE
FILMY POLECANE

Twoja opinia?


  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.