PLANET / Moduł / (MFB-FA20) SFP 100Base-FX WDM 1310, SM 20kmPLANET / Moduł / (MFB-FA20) SFP 100Base-FX WDM 1310, SM 20km

PLANET / Moduł / (MFB-FA20) SFP 100Base-FX WDM 1310, SM 20km
OPIS PRODUKTU
Montaż w szafach RACK: Brak. Nazwa kodowa Switcha MFB-FA20. Moduł SFP-Port 100Base-BX Transceiver (WDM,TX:1310nm) -20KM. Zarządzalność: n/d. Obudowa Switcha jest w kolorze: n/d. Qos: n/d.

Dodane przez: mc | ostatnia modyfikacja: 2016-11-24

PRODUCENT:
Planet
KATEGORIA:
Switch
OCENA UŻYTKOWNIKÓW:

A może wiesz coś więcej o tym produkcie? Pomóż innym w wyborze i dodaj pierwszą opinię o PLANET / Moduł / (MFB-FA20) SFP 100Base-FX WDM 1310, SM 20km.

RECENZJE
Netgear GS108 [TEST]

Dla osób którym nie wystarczają możliwości współcześnie oferowanych routerów producenci przygotowali szeroką ofertę przełączników sieciowych. Netgear GS108 jest jednym ze ... więcej

NEWSY
ZyXEL wprowadza nowe inteligentne przełączniki warstwy 2 dla biznesu

ZyXEL Communications, lider rozwiązań sieciowych i komunikacyjnych, przedstawia nową serię inteligentnych, zarządzalnych przełączników warstwy 2 – ZyXEL 1910. Zaawansowane możliwości ... więcej

TK-208K - dwuportowy switch PS/2 z audio marki TRENDnet

Dwuportowy switch KVM pozwala na kontrolę Twoich multimediów z komputerów za pomocą jednej klawiatury, jednej myszy, mikrofonu oraz zestawu głośników. ... więcej

FILMY POLECANE
Netgear GS108 [Unboxing]

Dobry Switch to podstawa każdej sieci na drugiej linii. Dzięki temu swoistemu rozgałęźniku możemy podłączyć ze sobą większą ilość komputerów ... więcej

Podstawowe dane – Słuchawki dla gracza
OpisModuł SFP-Port 100Base-BX Transceiver (WDM,TX:1310nm) -20KM
Kod producentaMFB-FA20
wwwhttp://planet.pl/produkty/moduly_rozszerzajace_i_akcesoria/moduly_rozszerzajace/mfb_fa20 www
Montaż w szafach RACKBrak
QoSn/d
Zarządzalnośćn/d
Kolor obudowyn/d
TrunkFalse

Twoja opinia?


  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Dziękujemy za zgłoszenie!