PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

PLANET / Moduł / (MFB-FB20) SFP 100Base-FX WDM 1550, SM 20km

OCENA UŻYTKOWNIKÓW:

A może wiesz coś więcej o tym produkcie? Pomóż innym w wyborze i dodaj pierwszą opinię o PLANET / Moduł / (MFB-FB20) SFP 100Base-FX WDM 1550, SM 20km.

Zobaczyło: 1708 osób
OPIS PRODUKTU
Obudowa Switcha jest w kolorze: n/d. Zarządzalność: n/d. Moduł SFP-Port 100Base-BX Transceiver (WDM,TX:1550nm) -20KM. Montaż w szafach RACK: Brak. Qos: n/d. Nazwa kodowa Switcha MFB-FB20.
Instrukcja obsługi

Dziękujemy za zgłoszenie!

Specyfikacja
wwwhttp://planet.pl/produkty/moduly_rozszerzajace_i_akcesoria/moduly_rozszerzajace/mfb_fb20 www
Montaż w szafach RACKBrak
QoSn/d
OpisModuł SFP-Port 100Base-BX Transceiver (WDM,TX:1550nm) -20KM
Zarządzalnośćn/d
Kolor obudowyn/d
Kod_producentaMFB-FB20
TrunkFalse
RECENZJE
FILMY POLECANE

Twoja opinia?


  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.