PLANET ISW-621 Przemysłowy Switch 4p. 10/100MbpsPLANET ISW-621 Przemysłowy Switch 4p. 10/100Mbps

PLANET ISW-621 Przemysłowy Switch 4p. 10/100Mbps
OPIS PRODUKTU
Produkt zasilany jest poprzez: 12~48 V DCZasilanie równoległe z zabezpieczeniem przed odwrotną polaryzacją, Zużycie prądu 9.5W. Obudowa Switcha jest w kolorze: Czarny. Przepustowość switcha: 144,880 pps w sieci Ethernet, 1448,800 pps w sieci Fast Ethernet. Montaż w szafach RACK: Brak. Qos: Nie. Szerokość: 135 mm. Nazwa kodowa Switcha ISW-621. Urządzenie posiada 4 szt. portów 10/100 Mbps. Rozmiar tablicy adresów MAC: 2K. Standardy sieciowe: IEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE802.3u - 10 / 100Base-TX. Głębokość: 88 mm. Waga switcha wynosi 0,442 kg. Wysokość: 32 mm. VLAN: Nie. Pozostałe porty w urządzeniu: 2 x 100Base-Fx, Światłowód 50/125µm, Multimode do 2 km, 1300nm. Zarządzalność: Nie.
ZASTOSOWANIE
Przełączniki przemysłowej sieci Ethernet firmy PLANET są urządzeniami o wzmocnionej konstrukcji, zaprojektowanymi z myślą o pracy w warunkach zakłóceń elektrycznych i w surowych warunkach środowiskowych.

OPIS PROD.

Dodane przez: mc | ostatnia modyfikacja: 2016-11-24

PRODUCENT:
Planet
KATEGORIA:
Switch
OCENA UŻYTKOWNIKÓW:

A może wiesz coś więcej o tym produkcie? Pomóż innym w wyborze i dodaj pierwszą opinię o PLANET ISW-621 Przemysłowy Switch 4p. 10/100Mbps.

RECENZJE
Netgear GS108 [TEST]

Dla osób którym nie wystarczają możliwości współcześnie oferowanych routerów producenci przygotowali szeroką ofertę przełączników sieciowych. Netgear GS108 jest jednym ze ... więcej

NEWSY
ZyXEL wprowadza nowe inteligentne przełączniki warstwy 2 dla biznesu

ZyXEL Communications, lider rozwiązań sieciowych i komunikacyjnych, przedstawia nową serię inteligentnych, zarządzalnych przełączników warstwy 2 – ZyXEL 1910. Zaawansowane możliwości ... więcej

TK-208K - dwuportowy switch PS/2 z audio marki TRENDnet

Dwuportowy switch KVM pozwala na kontrolę Twoich multimediów z komputerów za pomocą jednej klawiatury, jednej myszy, mikrofonu oraz zestawu głośników. ... więcej

FILMY POLECANE
Netgear GS108 [Unboxing]

Dobry Switch to podstawa każdej sieci na drugiej linii. Dzięki temu swoistemu rozgałęźniku możemy podłączyć ze sobą większą ilość komputerów ... więcej

Parametry techniczne
Zasilanie12~48 V DCZasilanie równoległe z zabezpieczeniem przed odwrotną polaryzacją, Zużycie prądu 9.5W
Rozmiary i Waga Karty graficznej
Głębokość88 mm
wwwhttp://www.planet.pl/produkty/urzadzenia_dla_sieci_przemyslowych/isw_621 www
QoSNie
Algorytm przełączaniaStore And Forward
ZarządzalnośćNie
Możliwość mocowania do podłożaTrue
Wysokość32 mm
Przepustowość144,880 pps w sieci Ethernet, 1448,800 pps w sieci Fast Ethernet
Standardy siecioweIEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE802.3u - 10 / 100Base-TX
Informacje dodatkowe
PODSTAWOWE CECHY
  • Zgodny ze standardami IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Obsługuje protokół CSMA/CD
  • 4 Porty RJ-45 10/100 Mbps obsługujących funkcję auto-MDI/MDI-X
  • 2 Porty 100Base-FX, 50/125µm, Multi-mode
Kod producentaISW-621
Szerokość135 mm
Bufor danych1Mbit
Opis
ZASTOSOWANIE
Przełączniki przemysłowej sieci Ethernet firmy PLANET są urządzeniami o wzmocnionej konstrukcji, zaprojektowanymi z myślą o pracy w warunkach zakłóceń elektrycznych i w surowych warunkach środowiskowych.

OPIS PROD
Kolor obudowyCzarny
VLANNie
Liczba portów 10/100 Mbps4 szt.
Inne porty2 x 100Base-Fx, Światłowód 50/125µm, Multimode do 2 km, 1300nm
TrunkFalse
Montaż w szafach RACKBrak
Spanning TreeNie
Rozmiar tablicy adresów MAC2K
Ciężar0,442

Twoja opinia?


  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Dziękujemy za zgłoszenie!