PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

PLANET / NieZarządzalny / (FSD-805ST) - 8 x 10/100Mbps + 1 x 100Base-FX - 1.6Gbps, 2K, 1Mbit Obudowa Metalowa 10"

OCENA UŻYTKOWNIKÓW:

A może wiesz coś więcej o tym produkcie? Pomóż innym w wyborze i dodaj pierwszą opinię o PLANET / NieZarządzalny / (FSD-805ST) - 8 x 10/100Mbps + 1 x 100Base-FX - 1.6Gbps, 2K, 1Mbit Obudowa Metalowa 10".

Zobaczyło: 1764 osób
OPIS PRODUKTU
Waga switcha wynosi 325 kg. VLAN: n/d. Produkt zasilany jest poprzez: Wewnętrzny Zasilacz 100-240V AC, 50/60Hz, 0.2A. Urządzenie posiada 8 szt. portów 10/100 Mbps. Zarządzalność: Nie Zarządzalny. Rozmiar tablicy adresów MAC: 2K. Wysokość: 26 mm. Przepustowość switcha: 11.9Mpps. Obudowa Switcha jest w kolorze: Ciemny Grafit. Szerokość: 191 mm. Montaż w szafach RACK: True. Pozostałe porty w urządzeniu: 1 x 100Base-FX ST MultiMode, 2 km, 1300nm, port współdzielony z portem 1 ethernet. Qos: n/d. Głębokość: 85 mm. Nazwa kodowa Switcha FSD-805ST. Standardy sieciowe: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3x Full-duplex flow control, 100Base-TX and 100Base-FX. Switch obsługuje następujące protokoły: n/d.
Instrukcja obsługi

Dziękujemy za zgłoszenie!

Specyfikacja
Parametry techniczne
ZasilanieWewnętrzny Zasilacz 100-240V AC, 50/60Hz, 0.2A
Rozmiary i Waga Karty graficznej
Głębokość85 mm
wwwhttp://www.planet.com.tw/en/product/product_spec.php?id=22799 www
QoSn/d
Algorytm przełączaniaStore And Forward
ZarządzalnośćNie Zarządzalny
Możliwość mocowania do podłożaTrue
Wysokość26 mm
Przepustowość11.9Mpps
Standardy siecioweIEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3x Full-duplex flow control, 100Base-TX and 100Base-FX
Informacje dodatkoweFCC Part 15 Class A, CE
Kod_producentaFSD-805ST
Szerokość191 mm
Bufor danych1Mbit
Kolor obudowyCiemny Grafit
VLANn/d
Liczba portów 10/100 Mbps8 szt.
Inne porty1 x 100Base-FX ST MultiMode, 2 km, 1300nm, port współdzielony z portem 1 ethernet
TrunkFalse
Obsługiwane protokołyn/d
Montaż w szafach RACKTrue
Spanning Treen/d
Rozmiar tablicy adresów MAC2K
Ciężar325
RECENZJE
FILMY POLECANE

Twoja opinia?


  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

PLANET / NieZarządzalny / (FSD-805ST) - 8 x 10/100Mbps + 1 x 100Base-FX - 1.6Gbps, 2K, 1Mbit Obudowa Metalowa 10"