PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

PLANET ISW-511S15 Switch Przemysł. 4p + 1p SM 15km

OCENA UŻYTKOWNIKÓW:

A może wiesz coś więcej o tym produkcie? Pomóż innym w wyborze i dodaj pierwszą opinię o PLANET ISW-511S15 Switch Przemysł. 4p + 1p SM 15km.

Zobaczyło: 1873 osób
OPIS PRODUKTU
Rozmiar tablicy adresów MAC: 2K. Wysokość: 135 mm.
  • Zgodny ze standardami IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Obsługuje protokół CSMA/CD.
  • 4 Porty RJ-45 10/100 Mbps obsługujących funkcję auto-MDI/MDI-X.
  • 1 Port 100Base-FX, 9/125um, Single-mode do 15 km
  • Zaprojektowany. Waga switcha wynosi 0,436 kg. Szerokość: 32 mm. Montaż w szafach RACK: Brak. Produkt zasilany jest poprzez: 12~48 V DCZasilanie równoległe z zabezpieczeniem przed odwrotną polaryzacją. Przepustowość switcha: 144,880 pps w sieci Ethernet, 1448,800 pps w sieci Fast Ethernet, Wydajność struktury przełączającej 1Gbps. Nazwa kodowa Switcha ISW-511S15. Zarządzalność: Urządzenie niezarządzane. Standardy sieciowe: IEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE802.3u - 10 / 100Base-TX. Urządzenie posiada 4 szt. portów 10/100 Mbps. Pozostałe porty w urządzeniu: 1 x Port światłowodowy SC, 100Base-Fx, Singlemode do 15 km. Obudowa Switcha jest w kolorze: Czarny. Głębokość: 88 mm.
Instrukcja obsługi

Dziękujemy za zgłoszenie!

Specyfikacja
Parametry techniczne
Zasilanie12~48 V DCZasilanie równoległe z zabezpieczeniem przed odwrotną polaryzacją.
Rozmiary i Waga Karty graficznej
Głębokość88 mm
wwwhttp://planet.pl/produkty/urzadzenia_dla_sieci_przemyslowych/isw_511s15 www
Montaż w szafach RACKBrak
Inne porty1 x Port światłowodowy SC, 100Base-Fx, Singlemode do 15 km
Algorytm przełączaniaStore And Forward
ZarządzalnośćUrządzenie niezarządzane
Kolor obudowyCzarny
Możliwość mocowania do podłożaTrue
Kod_producentaISW-511S15
Wysokość135 mm
Szerokość32 mm
Przepustowość144,880 pps w sieci Ethernet, 1448,800 pps w sieci Fast Ethernet, Wydajność struktury przełączającej 1Gbps
Standardy siecioweIEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE802.3u - 10 / 100Base-TX
TrunkTrue
Rozmiar tablicy adresów MAC2K
Liczba portów 10/100 Mbps4 szt.
Bufor danych1Mbit
Opis
  • Zgodny ze standardami IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Obsługuje protokół CSMA/CD.
  • 4 Porty RJ-45 10/100 Mbps obsługujących funkcję auto-MDI/MDI-X.
  • 1 Port 100Base-FX, 9/125um, Single-mode do 15 km
  • Zaprojektowany
Ciężar0,436
RECENZJE
FILMY POLECANE

Twoja opinia?


  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.