PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

PLANET / Moduł / (MFB-F20) SFP 100Mbps 1 x SM 20km

Montaż w szafach RACK: Brak. Nazwa kodowa Switcha MFB-F20. Zarządzalność: n/d.

Niestety nie znamy dokładnej ceny PLANET / Moduł / (MFB-F20) SFP 100Mbps 1 x SM 20km, ale zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem switchy 2018.

Ranking Switchy
OCENA UŻYTKOWNIKÓW:

A może wiesz coś więcej o tym produkcie? Pomóż innym w wyborze i dodaj pierwszą opinię o PLANET / Moduł / (MFB-F20) SFP 100Mbps 1 x SM 20km.

Zobaczyło: 1062 osób

Niestety nie znamy dokładnej ceny PLANET / Moduł / (MFB-F20) SFP 100Mbps 1 x SM 20km, ale zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem switchy 2018.

Ranking Switchy
OPIS PRODUKTU
Zarządzalność: n/d. Qos: n/d. Montaż w szafach RACK: Brak. Nazwa kodowa Switcha MFB-F20. Moduł SFP-Port 100Base-FX Transceiver (1310nm) - 20KM. Obudowa Switcha jest w kolorze: n/d.
Instrukcja obsługi do PLANET / Moduł / (MFB-F20) SFP 100Mbps 1 x SM 20km

Dziękujemy za zgłoszenie!

Specyfikacja
wwwhttp://planet.pl/produkty/moduly_rozszerzajace_i_akcesoria/moduly_rozszerzajace/mfb_f20 www
Montaż w szafach RACKBrak
QoSn/d
OpisModuł SFP-Port 100Base-FX Transceiver (1310nm) - 20KM
Zarządzalnośćn/d
Orientacyjna waga brutto opak. zbior.0 g
Kolor obudowyn/d
Kod_producentaMFB-F20
Orientacyjna waga brutto61 g
TrunkFalse
Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie18 szt.
NEWSY

Twoja opinia?


  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Ceny

Niestety nie znamy dokładnej ceny PLANET / Moduł / (MFB-F20) SFP 100Mbps 1 x SM 20km, ale zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem switchy 2018.

Ranking Switchy
PLANET / Moduł / (MFB-F20) SFP 100Mbps 1 x SM 20km