PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Wakacje od RAT z Orange

TOPowe Pulsometry – Pomagamy Wybrać Najlepszy Pulsometr do Sportu

  • Dodano: 2 lata, 2 miesiące temu
  • Ocena: (0) (0)
Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Polar M400Polar M400465 zł
2Garmin Fenix 3Garmin Fenix 31589 zł
3Polar V800 HRPolar V800 HR1449 zł
4Polar M400 HRPolar M400 HR598 zł
5Garmin Fenix 3 SapphireGarmin Fenix 3 Sapphire2009 zł
6Garmin Fenix 3 Sapphire Performer BundleGarmin Fenix 3 Sapphire Performer Bundle2219 zł
7Suunto Ambit3 PeakSuunto Ambit3 Peak1375 zł
8Garmin VivofitGarmin Vivofit199 zł
9Tomtom RunnerTomtom Runner299 zł
10Garmin Vivoactive HRGarmin Vivoactive HR1199 zł
TOPowe Pulsometry – Pomagamy Wybrać Najlepszy Pulsometr do Sportu

Lubisz biegać? Pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważna jest obserwacja tętna. Idealnym towarzyszem każdego biegu jest pulsometr. Przyda się on nie tylko biegaczom, lecz również rowerzystom oraz ćwiczącym na siłowni. Przygotowaliśmy dziesięć najpopularniejszych modeli. Który podoba Ci się najbardziej?

Pierwsze miejsce zajął pulsometr niezwykle popularny na naszym rynku m.in. wśród blogerów i vlogerów. Polar M400 to niedrogi monitor aktywności, w sam raz dla początkujących. Jest lekki, ładny i wygodny, a dzięki wbudowanemu GPS-owi po skończonym treningu pomoże odnaleźć Ci drogę do domu. Bajka!

Polar M400

Drugiej miejsce należy do monitora aktywności Garmin Fenix 3. To już nieco wyższa półka i… trzy razy wyższa cena. Kompas, wysokościomierz, barometr – to wszystko, a nawet więcej, znajdziesz na pokładzie Garmina. To sprzęt dla najbardziej wymagających.

Garmin Fenix 3

Z podobnej półki wywodzi się Polar V800 HR, który znalazł się na miejscu trzecim. Sam rozpozna Twoje możliwości treningowe i dobierze najlepsze obciążenia. Personalizacja profili treningowych jeszcze bardziej poprawi Twój rozwój.

Polar V800 HR

Do zakupu pulsometru nie trzeba zachęcać. Ci, którzy już to zrobili, wiedzą jak wiele można dzięki niemu zyskać. Życzymy wytrwałości w treningach i jak najlepszych wyników!

Ranking producentów

Od pulsometru w pierwszej kolejności oczekujemy dokładności. Z tego powodu warto wybrać model znanej, sprawdzonej firmy. Tanie monitory aktywności są bardzo nieprecyzyjne, często wskazują odczyty z kosmosu i już po pierwszym treningu lądują w kącie szuflady. W rankingu producentów znalazły się cztery firmy: Polar, Garmin, TomTom i Suunto. Doświadczenie z innych branż (nawigacje GPS, kompasy, mierniki itd.) są w tym przypadku niezwykle ważne. Powyższe marki to najwyższa półka, więc wybierając jakikolwiek model mamy pewność, że wybierzemy dobrze.

blog comments powered by Disqus
TOPowe Pulsometry – Pomagamy Wybrać Najlepszy Pulsometr do Sportu